חדש בישראל: מדחסים לקירור ביתי מתוצרת חברת LG

חדש בישראל: מדחסים לקירור ביתי מתוצרת חברת LG

"כל-בו קרור ממן" קיבלה את הזיכיון לייבא, לשווק ולהפיץ בישראל את המדחסים

חברתLG  הקוריאנית נוסדה בשנת 1958 ומאז הפכה לתאגיד מוביל בפיתוח מערכות טכנולוגיות מתקדמות. מוצריה נמכרים בכל רחבי העולם ומהווים אבן יסוד בשוק התקשורת, במשק הבית, בתעשייה הקלה וכן בתעשייה הכבדה. כך משתמשים במוצרי החברה מיליוני אנשים בכל רחבי הגלובוס, אשר נהנים ממגוון מוצרים, החל מטלפונים ניידים, מזגנים, מחשבים, מקררים, טלוויזיות ועוד מאות מוצרי אלקטרוניקה המאפשרים קיום חיי נוחות, וזאת במחיר סביר ואיכות גבוהה.
לאחרונה קבלה חברת "כל-בו קרור ממן" את הזיכיון מחברת LG, לייבא, לשווק ולהפיץ בישראל מדחסים למקררים ביתיים. מדחסים אלו, המיוצרים תחת תנאי ייצור מוקפדים וביקורת איכות קפדנית, נמצאים ברבים מהמקררים המשווקים בארץ תחת שמות המותגים המובילים בשוק. כאשר למעשה בשנה האחרונה חל גידול משמעותי בביקוש למדחסים אלו.
מדחסים אלו מגיעים בכמה גדלים: ⅓ כ"ס, ⅓ כ"ס מחוזק, ¼ כ"ס, ¼ כ"ס מחוזק, חמישית ושישית כ"ס לקרר R134A (LBP+HBP).
כמו כן, חשוב לציין כי למדחסים אלו קירור שמן, המהווה יתרון משמעותי לעומת מדחסים מתוצרת חברות מתחרות, אשר הפסיקו להופיע עם קירור שמן. עובדה זו מהווה יתרון עצום עבור הטכנאי, הנאלץ להחליף מדחס מקולקל עם קירור שמן במדחס חדש ללא קירור שמן. זאת מפני שבמצב זה נאלץ הטכנאי לחבר למדחס החדש מאוורר ולקרר אותו, עובדה המקשה על העבודה, מייקרת ומאריכה את זמן התיקון. 
בנוסף לכך למדחסים אלו יעילות אנרגטית גבוהה (EER גבוה) מה שמוריד משמעותית את צריכת החשמל של המקרר. נתון נוסף התורם ליעילות האנרגטית הינו העובדה כי מרבית המדחסים הללו מצוידים בקבל התנעה, המגביר את מומנט ההתנעה ועוזר לשמור על אורך חיי המדחס, דבר שלא קיים במדחסים מתוצרת חברות מתחרות. 
יחד עם עובדות אלו, למדחסי LG תפוקת קירור גבוהה במיוחד- COOLING CAPACITY. במובן זה ה-BTU  של מדחסי LG הינו גבוה ממדחסים של חברות אחרות הנמצאות באותה קטגוריה. כך יוצא שמדחס מתוצרת LG המוגדר כשליש נותן תפוקה רבה יותר ממדחס מתוצרת אחרת המוגדר כשליש, גם בקטגוריית הרבע למדחסי ה LG תפוקה גדולה יותר.
מדחסיLG  הינם בעלי עיצוב חדשני אשר מקטין את הגודל הפיזי של המדחס ויוצר מבנה גוף קטן. עובדה המהווה יתרון, בייחוד כאשר יש צורך להחליף מדחס מקולקל בחדש. כך, מכניס הטכנאי את מדחס ה-LG חזרה לתושבת ללא כל סיבוך הקשור לגודל פיזי. בנוסף לכך המדחס מתאים לכל מיני מקומות בהם המקום מהווה בעיה וגודל פיזי של המדחס הוא תנאי. לא רק זאת, מדחסי LG עובדים באופן שקט במיוחד.
לפיכך ניתן לומר כי מדחסי ה-LG, הינם הפתרון היעיל, האיכותי והזול להחלפת מדחס מקולקל. 
מדחס בעל צריכת חשמל נמוכה, שקט, חזק- כמיטב המסורת מבית LG.

* לפרטים ומידע נוסף : כל בו קרור ממן, טל' 04-8643366
 WWW.MAMAN91.CO.IL


פי.סי.חץ