אלקטרה מקימה חברה משותפת עם חיון מחשבים

אלקטרה מקימה חברה משותפת עם חיון מחשבים

תוחזק על ידי הצדדים בשיעור של 51% לאלקטרה ו-49% לחיון

אלקטרה מוצרי צריכה חתמה על הסכם עם חיון מחשבים בבעלותו של רפי חיון (66.5%) לפיו יקימו שותפות מוגבלת אשר תוחזק על ידי הצדדים בשיעור של 51% לאלקטרה ו-49% לחיון.
חיון על פי ההסכם, תהיה זכאית לקבל סכום של 2% ממחזור המכירות של השותפות. כל רווח נוסף ממכירת המוצרים יהיה של אלקטרה. בנוסף חיון תהיה זכאית ל-50 אלף שקל בחודש למשך 3 שנים מיום ההשלמה של העסקה.
במועד השלמת העסקה בסוף מארס השותפות החדשה תרכוש מחיון את המלאי הקיים בתמורה לסכום של עד 30 מיליון שקל וכן תרכוש מידי חיון מלאי חלקי חילוף אשר יאפשר לשותפות החדשה להעניק שירותים ללקוחותיה, תמורת כמיליון שקל.
אלקטרה מוצרי צריכה הינה החברה הותיקה והמובילה בישראל בתחום מוצרי החשמל הביתיים, התקשורת והמחשבים. החברה עוסקת בייצור, יבוא, יצוא, מכירה, הפצה, שיווק ומתן שירותים למגוון רחב של מוצרי צריכה חשמליים ביניהם מזגני אלקטרה ואלקו, מערכות מיזוג אוויר VRF של דייקין, מטהרי מים לבית ולמשרד בשם המותג אלקטרה בר, מוצרים לבית ולמטבח בשמות המותג אלקטרה ועוד. 
בנוסף, בבעלות החברה שלוש רשתות מתמחות למכירת מוצרי חשמל מהמובילות בישראל: שקם אלקטריק, ביג סנסור ומחסני חשמל, שחנויותיהן נמצאות בפריסה ארצית ומציעות את מוצריהן לקהל לקוחות רחב ברחבי הארץ.


פי.סי.חץ