רשת בית המיזוג פתחה סניף חדש בנתניה

רשת בית המיזוג פתחה סניף חדש בנתניה

סניף זה מצטרף לרשימת הסניפים הענפה הפרוסה בכל רחבי הארץ

רשת בית המיזוג מקבוצת רפי את רפי, הפועלת בתחום שיווק מזגנים ואביזרי מיזוג אוויר עם ותק של מעל ל-30 שנה, פתחה סניף חדש באזור התעשייה הצפוני של נתניה ברחוב שכטרמן 16. סניף זה מצטרף לרשימת הסניפים הענפה הפרוסה בכל רחבי הארץ, מעכו ועד ב"ש, 11 סניפים במספר. רשת בית המיזוג היא הרשת הגדולה ביותר לשוק המקצועי עם פריסת הסניפים הרחבה ביותר.
רשת בית המיזוג מקבוצת רפי את רפי מתחייבת לתת גם בסניף החדש את השירות המצוין לו רגילים לקוחותיה בשאר הסניפים ברחבי הארץ, עם סל המוצרים הרחב, המגוון והמשתלם ביותר בענף.
רפאל ביטון, מנכ"ל החברה, מוסיף כי "בכוונת הרשת להמשיך ולהתפתח כדי לתת פיזור מקסימאלי לטובת לקוחותיה ולהוסיף להיות חברה מובילת שוק בתחומה". כמו כן הוא מסר שהחברה מוציאה קבוצת מתקינים אשר הגיעו ליעדי מכירות לטיול בתאילנד, כחלק מהידוק שיתוף הפעולה וחיזוק קשרי העבודה עם הלקוחות. "זהו נדבך נוסף מתוך מכלול שלם אשר מטרתו לתת ללקוחותינו את אותה תחושה משפחתית והיחס החם בו אנו מאמינים שצריך לעשות עסקים. כנות הוגנות ויחסי אנוש הם עקרונות המובילים אותנו.
עוד חשוב לנו להדגיש כי חברתנו עובדת עם מתקיני וטכנאי מיזוג אוויר וקירור ולא מול לקוחות פרטיים, על מנת לתת יכולת התמודדות עם התחרות בענף ולא להתנגש מול עבודת המתקינים. 
אתם מוזמנים להצטרף לשורות לקוחותינו וליהנות מכל המעלות הטובות!"


פי.סי.חץ