טושיבה בריטניה נהנתה מצמיחה דו ספרתית בשנת 2011

טושיבה בריטניה נהנתה מצמיחה דו ספרתית בשנת 2011

אחד הגורמים המרכזיים בהצלחת החברה הוא ה- SMMSi

"שנת 2011 לא רק היתה השנה השנייה ברציפות בה מזגני טושיבה נהנתה מעלייה במכירות, אלא גם מצמיחה דו ספרתית ראשונה מאז 2009. על רקע המוצרים החדשים שנשיק והיוזמות המסחריות המתוכננות לשנת 2012, אנו מאמינים כי החברה נמצאת בדרך הנכונה להמשיך במגמת הצמיחה בשנה הנוכחית", אמר דיוויד דאן, מנהל מחלקת המיזוג המסחרי בטושיבה בריטניה.
אחד הגורמים המרכזיים בהצלחת החברה הוא ה- SMMSi, מזגן ה-VRF שנהנה ממקדם היעילות העונתית SEER Seasonal Energy Efficiency Ratio)) הגבוה ביותר מטעם התעשייה. לקראת הרבעון השני צופה החברה זינוק במכירות עם השקת ה- SHRMi, הדור החדש של ה-VRF והמהדורה החדשה והמשודרגת של משאבת החום ESTIA.
מרכיב מרכזי נוסף בצמיחה של טושיבה באנגליה הוא הבחירה בחברת קליימט סנטר כמפיצה הבלעדית של מערכות המיזוג והחימום של החברה בחצי האי הבריטי, דבר שהוסיף 47 חנויות נוספות לרשימת נקודות המכירה הענפה בהן נמכרים מוצרי טושיבה ברחבי המדינה.
כמי שהציגה לאחרונה תוכנית מרשימה למיחזור ציוד מיזוג אוויר ישן כולל מערכות של המתחרים, טושיבה נהנית מתדמית ירוקה ופופולאריות רבה בקרב הצרכנים. בנוסף, השיקה החברה בראשית השנה הנוכחית קו תמיכה המאויש 24-7 ואשר נועד לאפשר ללקוחות החברה להפנות שאלות ולהתייעץ עם המומחים שלה בכל הקשור לתחום המיזוג. בשנת 2012 מתכוונת החברה להרחיב את שירותי ההדרכה שלה ולהציע מגוון רחב של הדרכות לאנשי המקצוע המקומיים.


פי.סי.חץ