קבלי עבודה פלסטיים Class A - עובדים ללא הפסקה

קבלי עבודה פלסטיים Class A - עובדים ללא הפסקה

מתאפיינים באמינות ואורך חיים גדול יותר באופן משמעותי מההיצע הקיים

לראשונה בישראל!
סופקו סיימה חבירה למפעל חדשני בסין לייצור קבלים, בהשקעה של 5.5 מיליון דולר.
קו הייצור לקבלי עבודה פועל כחצי שנה ומייצר קבלים עגולים ואובאליים בזיווד מתכתי בעל ערך אחד וכפול (למדחס + מאוורר), וקבלים עגולים בזיווד פלסטי עם בורג מטיפוס CBB60.
עד היום מכר המפעל למעלה מ-7 מיליון קבלים לארה"ב ובימים אלו מתחילה סופקו אינטרנשיונל לשווק את המוצר גם לאירופה ולישראל, כאשר בעתיד תייבא גם קבלי התנעה מהמפעל. סופקו הינה מהחברות הבודדות המייבאת קבלי עבודה מסוג Class A לישראל.
מסופקו נמסר כי הייצור במפעל אשר בבעלותם בסין מאפשר להם מצד אחד לא להתפשר על איכות החומרים והבדיקות ומצד שני לשמור על מחירים תחרותיים למוצרים.
קבלי העבודה הפלסטיים מסוג Class A ו-Class B מתאפיינים באמינות ואורך חיים גדול יותר באופן משמעותי מההיצע הקיים: אורך חיי קבל מסוג Class A במתח של 400VAC הינו 30,000 שעות עבודה, ובסוג Class B במתח עבודה של 440VAC, אורך החיים הינו 10,000 שעות עבודה.
לכל הקבלים מבנה פלסטי מחומר שאינו דליק, 4 טרמינלים ועמידה בכל תקני הבטיחות הרלוונטיים. תחום הערכים נע מ 1 עד 80 מיקרו-פאראד וכוללים 12 חודשי אחריות.
ניתן להשיג את הקבלים החדשים ולקבל מידע נוסף בחנות המפעל של סופקו בא.ת. פולג נתניה, בחנות דובקו בצומת ביל"ו ובאתר החברה www.supco.co.il, ממנו ניתן גם להוריד את הקטלוג החדש ולבחור קבל על פי ערכים ובמידות הרצויות לפי שרטוט.
לפרטים: www.supco.co.il (מחיר מיוחד לטכנאים באתר), טל' 09-8654101      
חנות המפעל: רח' האומנות 3, אזה"ת ספיר (פולג) נתניה. 


פי.סי.חץ