ביג אלקטריק מתרחבת: פתחה 4 סניפים חדשים

ביג אלקטריק מתרחבת: פתחה 4 סניפים חדשים

הרשת עובדת על בניית תמהיל מוצרים המתאים עצמו לכל סוגי האוכלוסייה

רשת המזגנים ומוצרי החשמל ביג אלקטריק ממשיכה לגדול ופתחה ארבעה סניפים ברחבי הארץ מאז תחילת השנה הנוכחית בהשקעה של כ-2 מיליון שקל.
בתחילת ינואר, במסגרת השקת מתחם ביג בקריית שמונה, הושק סניף רשת ביג אלקטריק  המשתרע על כ-300 מטר מרובע, בהשקעה כוללת של כ-500 אלף ₪ ועל ניהולו הופקדה  שירן דדון, בת 29 שצמחה ברשת. 
בהמשך, פתחה הרשת, שבבעלות קבוצת אלקטרו קובי, את הסניף בעפולה ואשר ממוקם מול מתחם מסחרי של רמי לוי ונבנה על שטח של כ-300 מטרים בעלות של 400 אלף שקל. במקביל, הושק סניף חדרה במתחם MIXX. החנות מתפרשת על פני 400 מטרים והוקמה בהשקעה של כ- 750 אלף שקל. 12 עובדים חדשים מהאזור נקלטו בו לעבודה.  
באמצע חודש פברואר פתחה ביג אלקטריק את הסניף ה-24 שלה בפרדס חנה, במתחם ביג החדש ביישוב, בהשקעה כוללת של 600 אלף ₪, ועל פני 350 מטרים רבועים. לפני הפתיחה ערכה הרשת יריד תעסוקה במסגרתו גויסו 10 עובדים לחנות החדשה.
שלמה טולדנו, מנכ"ל רשת ביג אלקטריק: "תכנית הפיתוח של הרשת לשנה זו יושמה עד תום, בעקבות התרחבות הרשת והפיכתה לרשת בפריסה ארצית רחבה. בחודשים הבאים נשלים את הפריסה לאזור הדרום. סניף הדגל באזור צפוי לקום בבאר שבע. אנו שמחים לא להצדיק את הנבואה השלילית לגבי ההאטה הכלכלית בישראל. הרשת עובדת על בניית תמהיל מוצרים המתאים עצמו לכל סוגי האוכלוסייה וכמי שמצטרפים למחאה החברתית, נוכל להציע לכולם אפשרויות רכישה של מוצרי חשמל איכותיים במחירים ובתנאי אשראי מאפשרים". 


פי.סי.חץ