שבת שלום!

שבת שלום!

אריאל מנתק את תאורת המקרר כדי שיוכל לפתוח את דלת המקרר במהלך השבת ללא חשש חילול שבת

יום שישי הגיע והשבת עוד מעט נכנסת... אריאל, שומר שבת, מנתק את תאורת המקרר כדי שיוכל לפתוח את דלת המקרר במהלך השבת ללא חשש חילול שבת. 
אבל לא בטוח שאריאל לוקח בחשבון שחוץ מהתאורה, יש למקרר מדחס קירור, שמתחיל לפעול בכל פעם שהוא או בני משפחתו פותחים את דלת המקרר כדי להוריד את הטמפרטורה בחזרה...
זה אכן בלתי אפשרי לעבור את השבת ללא מקרר, לכן בעת קנית המקרר, שומרי שבת צריכים לדאוג שיהיה בו פיקוד שבת מהדרין.
מקרר מהדרין הינו מקרר שקיימת בו קופסת פיקוד המופעלת בשבת והיא גורמת למקרר לעבוד במחזורים כך שניתן יהיה לפתוח את המקרר בשבת ללא חשש בשל הפעלת המדחס או התאורה. מקרר כזה דורש הזמנה מראש, לפעמים צריך להתפשר על סוג המקרר שמעוניינים לרכוש וכמובן יש את עניין תוספת התשלום הלא מבוטלת...
בסופקו אינטרנשיונל פותחה קופסת פיקוד קטנה וחכמה המתחברת לכל סוג של מקרר, חדש או ישן, מכל סוגי היצרנים, וללא צורך בהתקנה מיוחדת והופכת את המקרר למקרר מהדרין. והמחיר? הנמוך בארץ!!!
פיקוד השבת של סופקו מסיר ספק חילול שבת כמובן תחת ההיתר ההלכתי של הרב הלפרין מהמכון המדעי טכנולוגי בירושלים, ביתרון אחד מאוד משמעותי: קופסת הפיקוד מגיעה בתוספת מגן ברקים אשר מגן על המקרר מאחר והעבודה במחזורים בזמן השבת עלולה להזיק למדחס המקרר באופן בלתי הפיך (אותה הסכנה אגב קיימת גם בשימוש בשעון שבת).
מגן הברקים וקופסת הפיקוד מיוצרים תחת תנאים מחמירים במפעל סופקו בנתניה, נושאים תו תקן ישראלי ומגיעים עם אחריות לשנתיים.
לפרטים נוספים: : www.supco.co.il, טל' 09-8654101      
חנות המפעל: רח' האומנות 3, אזה"ת ספיר (פולג), נתניה. 


פי.סי.חץ