תדיראן גרופ השיקה חטיבת מוצרי חשמל קטנים הכוללת מצננים

תדיראן גרופ השיקה חטיבת מוצרי חשמל קטנים הכוללת מצננים

יוצאת בשורה של מהלכים אסטרטגיים בהשקעה כוללת של 4 מיליון שקל

תדיראן גרופ, מהחברות המובילות בישראל בתחום החשמל והמייצגת מותגים בינלאומיים ומובילים בתחומם, יוצאת בשורה של מהלכים אסטרטגיים בהשקעה כוללת של 4 מיליון שקל.
המהלכים כוללים השקת חטיבת מוצרי חשמל קטנים, השקת סדרת מקררי אמקור המותאמת לטרנדים עכשוויים והשקת AEG מחדש בישראל, במקביל להשקה של המותג ברחבי העולם עם 30 מוצרים חדשים בהם תנורים, מכונות ומייבשי כביסה.
שוק מוצרי החשמל בארץ מוערך בכ-7 מיליארד ₪ לשנה. השוק מורכב מתדיראן גרופ, שהינה יצרנית יחידה, ועוד עשרות יבואנים וכולל כ-50 מותגים המופצים בקרב סיטונאי החשמל המובילים. בתדיראן מקווים להגדיל באמצעות המהלכים את נתח השוק שלה בעוד כ-15% בענף מוצרי החשמל בשנה הקרובה. מהקבוצה נמסר כי נתחי השוק שלה מסתכמים ב: 40% בתחום המיזוג, 10% בענף המקררים, 17% במכונות כביסה ו-19% במייבשי כביסה.
במסגרת חטיבת מוצרי חשמל קטנים, שבהשקתה הושקעו 1.5 מיליון ש"ח, תשיק החברה כ-60 מוצרים ובהם טוסטרים, מערבלים ידניים, מכונות קפה, קומקומים חשמליים, מכונות גלידה וכן מוצרי חשמל משלימים לבית, כגון מטאטא שואב, מגהצים ומצנן ביתי נייד מבית תדיראן, שהנו תחליף ירוק למזגן, הצורך 110 ואט בסך הכל, פחות אנרגיה ממנורה חשמלית. המצנן החסכוני באנרגיה למזגן, המגיע עם שלט רחוק, לוקח מים ומקרר אותם ומוציא אוויר קר, מתאים במיוחד לבתים, מרפסות וגינות פרטיות.
סדרת המקררים החדשה והעדכנית של אמקור שבהשקתה הושקעו 1 מיליון ₪, כוללת 12 מקררים חדשים, המשלימים את דרישות השוק של הצרכנים הישראלים. בקו המקררים החדש, תדיראן גרופ היא היחידה כיום בארץ המציעה את ההכשר המחמיר במיוחד "מהדרין מן המהדרין" - שני דגמים נבחרים של מקררים בייצור מקומי קיבלו את אישורי הכשרות המחמירים הן של בד"צ, הן של הרב גרוס והן של המכון ההלכתי.
"ההקשבה והרגישות לצורכי לקוחותינו היא אסטרטגיה מובילה של חברת תדיראן גרופ. לכן שמנו לנו למטרה לספק ללקוחות את המותגים הטובים ביותר, שנמצאים בקדמת הבמה של העולם הטכנולוגי העכשווי והעדכני", אמר אבי זמיר, מנכ"ל תדיראן גרופ.
זמיר הוסיף כי למרות שהלקוח יוצא נשכר מהתחרות הגוברת בענף החשמל, היא אינה בהכרח טובה לענף ואף "יוצאת מכלל שליטה. המלחמות בין הסוחרים הן בעוצמות שלא מביישות מערכת קרב אמיתית ועלולות להביא לחיסול חלק מהשחקנים". ראוי לציין כי עקב התחרות בין אלקטרה לתדיראן, מוצרי תדיראן אינם נמכרים ברשתות החשמל של אלקטרה (סנסור, שקם אלקטריק ומחסני חשמל), ומוצרי אלקטרה לא נמכרים ברשת תדיראן סטור. 


פי.סי.חץ