חוזהו של יו

חוזהו של יו"ר ברימאג דיגיטל אייג' הוארך בשלוש שנים

זילברשטיין יקבל בכל חודש דמי ניהול בסך 121 אלף שקל ומענק שנתי התלוי ברווח הנקי

דירקטוריון ברימאג דיגיטל אייג' האריך בשלוש שנים את חוזהו של שאול זילברשטיין, יו"ר החברה, בשלוש שנים, עד ל-31 לדצמבר 2014.
לפי ההסכם, זילברשטיין יקבל בכל חודש דמי ניהול בסך 121 אלף שקל (1.45 מיליון שקל בשנה) ומענק שנתי התלוי ברווח הנקי. המענק עומד על 3 אחוז מהרווח, עד תקרה של 1.64 מיליון שקל.
במקביל האריך דירקטוריון ברימאג, הנסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי של 63 מיליון שקל, את הסכם העסקתו של משה קטן, משנה למנכ"ל ודירקטור בה, עד ל-30 ביוני 2013. במסגרת העסקתו בחברה ישמש קטן גם כיו"ר דירקטוריון פעיל של ברימאג אביזרי חשמל ותאורה בע"מ ("ברימאג תאורה") חברה בת של החברה. בהתאם להסכם ההעסקה, קטן יהיה זכאי, החל מיום 1 ביולי 2012 ולמשך 12 חודשים, למשכורת בסיס בסך של 60,000 ש"ח ברוטו, בצירוף תוספות היוקר המשולמות מפעם לפעם לכלל השכירים במשק.
ברימאג דיגיטל אייג' הינה אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום יבוא, שיווק והפצה של מכשירי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים ובמתן שירותי אחריות ותיקונים למוצרים אלה. החברה מייבאת, משווקת ומפיצה בישראל מוצרים מתוצרת של היצרנים המובילים בעולם:
KENWOOD, LG, BEKO ,V-ZUG ו – BABYLISS. בנוסף, היא משמשת כחברת האם של ברימאג מערכות מיזוג, העוסקת ביבוא, תכנון והנדסה, שיווק ומכירת מערכות אקלים מתוצרת LG המובילה בתחומה מאז 1958.


פי.סי.חץ