גור טכנולוגיות השיקה שירות להקפאת צינורות בקטרים גדולים

גור טכנולוגיות השיקה שירות להקפאת צינורות בקטרים גדולים

לצורך ביצוע תיקונים ושינויים בצנרת, שדרוג והחלפה של קווי מים ללא הצורך בשיתוק וריקון מערכת המים בזמן ביצוע העבודה

גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ מציעה בימים אילו שירות חדש המיישם טכנולוגיית הקפאה ייחודית אשר פותחה בארה"ב, המאפשרת הקפאה של צינורות בקטרים גדולים של עד "40! עכשיו השירות זמין גם בישראל.
גור טכנולוגיות מבצעת הקפאה של צינורות בקטרים של עד "40 לצורך ביצוע תיקונים ושינויים בצנרת, החלפת ברזים ומגופים תקולים, שדרוג והחלפה של קווי מים וכל זאת ללא הצורך בשיתוק וריקון מערכת המים בזמן ביצוע העבודה.
בטכנולוגיה זו ניתן להקפיא צינורות ברזל בכל עובי דופן, צינורות פלדה, צינורות מגולוונים, צינורות נחושת, נירוסטה וכל סוגי הפלסטיק, המכילים מים קרים של מערכת מיזוג האוויר, מי גליקול של מערכות קירור, מי ים, מי ביוב, סוגים רבים של תמיסות כימיות, דלקים, שמנים ותמיסות נוזליות רבות אחרות.
שירות הקפאת צינורות לצורך ביצוע תיקונים ושינויים בצנרת היא דרך פשוטה, יעילה וזולה לביצוע תיקונים נדרשים בצנרת, החלפת ברזים ומגופים וביצוע שינויים בצנרת המים בקווים אותם לא ניתן לשתק לצורך ביצוע העבודה. הקפאת צינורות מונעת את הצורך בהשבתת כל מערכת המים של המבנה, ריקונה ממים ומילויה מחדש בסיום בעבודה, ובכך חוסכת כמויות אדירות של מים, שעות עבודה ואי נוחות רבה הנגרמת לדיירי המבנה, בזמן השתקת מערכת המים הכללית של המבנה. כמו כן טכנולוגית הקפאת צינורות תמנע השתקה של קווי ייצור בזמן ביצוע שינויים או תיקונים במערך הצינורות של המפעל ותהליך ההקפאה לא יגרום כל הפרעה לתהליכים המתבצעים במפעל.
חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות מבצעת עבודות הקפאה של צינורות בקטרים "0.5 – "40 בכל רחבי הארץ בהתאם לצרכי הלקוח. כל עבודות ההקפאה מבוצעות תוך בקרה קפדנית על יציבות פקק הקרח, שמירה על רמת בטיחות גבוהה לאנשים באזור העבודה ולמערכת הצינורות הקיימת ומאפשרות ביצוע עבודות ארוכות ככל שנידרש על קו הצנרת לצורך השלמת התיקון או השינוי הנדרש.
* למידע נוסף: 03-6492053


פי.סי.חץ