שארפ השיקה קולקציית מקררים עם מערכת קירור היברידית

שארפ השיקה קולקציית מקררים עם מערכת קירור היברידית

עיצוב יוצא דופן ובלתי שגרתי, אשר הופך את המקרר גם לפריט מעוצב, מעבר להיותו מקרר מצוין

ראלקו, יבואנית שארפ בישראל, מציגה את קולקציית מקררי C-PRO הייחודית, שתשנה את המטבח שלכם, בכל המובנים. סדרת הפרימיום החדשה הינה בעלת עיצוב יוצא דופן ובלתי שגרתי, אשר הופך את המקרר גם לפריט מעוצב, מעבר להיותו מקרר מצוין.
הדלת הינה בעלת גימור זכוכית חלקה, בצבעי שחור או כסף, שטוחה ובעלת קווים נקיים, המשדרגת את מראה מהטבח ומעניקה למקרר מראה יוקרתי במיוחד. אל עיצוב זה מתווסף פאנל מגע LED יוקרתי, הנמצא על הדלת עצמה לנוחיות מקסימאלית, גם הוא בעיצוב יוצא דופן ובעל מחוון LED המאיר כשנוגעים בו.
לצד העיצוב היוקרתי ושובה העין, מתהדרת סדרת ה- C-PRO גם בטכנולוגיית הקירור ההיברידית המשלבת שתי טכנולוגיות קירור: האחת קירור אקטיבי באמצעות טכנולוגיית multi air flow המקורית של שארפ, המפזרת אויר מצונן ולח במקרר. השנייה, קירור פאסיבי עוצמתי באמצעות הלב ההיברדי, ושומרת על עוצמת קור גבוהה וקבועה במקרר. מערכת הקירור המשולבת מונעת יובש, קירור בלתי אחיד וקירור יתר. הלב ההיברדי משולב בחלקו הפנימי של המקרר ומעוצב בגימור מראה.
בנוסף, מדובר במקרר ידידותי לסביבה. הודות למדחס החדש והבקרה האלקטרונית, המקנים לו דרגת יעילות אנרגטית B, וללחצן ECO, שבלחיצה עליו ניתן לצמצם את צריכת החשמל ב 10%.


פי.סי.חץ