"שומר הראש" החדש של הטמפרטורה

TA44 הינו מזעיק טמפרטורה אלחוטי ואמין הנמכר בשילוב עם מקלט אזעקה אלחוטי (R10)

כאחת המובילות בתחום הציוד המתקדם לטכנאי קירור ומיזוג גאה סופקו אינטרנשיונל להשיק מוצר חדש: 
TA44 הינו מזעיק טמפרטורה אלחוטי ואמין הנמכר בשילוב עם מקלט אזעקה אלחוטי (R10). המזעיק מותקן באזורים רגישים בהם נדרשת שמירה על רמת טמפרטורה מסוימת ומתריע על כל חריגה.
לאחר כיוון גבול הטמפרטורה הרצוי, כל חריגה מעל או מתחת לגבול שכוון תפעיל אזעקה קולית ומגע אזעקה להפעלת ציוד התרעה נוסף, כולל אות אלחוטי הנשלח למקלט האזעקה R10 המרוחק עד למרחק של 150 מטרים. למעשה, ניתן להשתמש במזעיק אחד ומספר מקלטים על מנת להתריע על חריגות טמפרטורה במספר מיקומים שונים. שילוב של תפעול פשוט וטכנולוגיה מתקדמת מאפשר לך לוודא בקלות שהטמפרטורה נשמרת בתחום!
למזעיק מנגנון השהייה של שעה על מנת להתעלם ממחזורי הפשרה או כאשר דלת המקרר פתוחה זמן רב בעת פריקה או טעינת סחורה למקרר. את המזעיק יש להתקין מחוץ למקרר כאשר רק הרגש מותקן בתוכו.  
טווח הטמפרטורה של המזעיק הינו C°71+/C°40- , הוא פועל על V230 על ידי שנאי מצורף וכולל אפשרות להתקנת סוללת גיבוי.
למזעיק אזעקה קולית 90dB, שני מצבי התרעה מעל / מתחת לטמפרטורה, חיישן תרמיסטור באורך 1.8 מטר הניתן להארכה עד 60 מטר וחיבור דרך מגע האזעקה לאביזר מרוחק כגון חייגן חיצוני או אזעקה נוספת.
למידע נוסף אודות המזעיק או פתרונות חכמים נוספים ניתן לפנות לסופקו אינטרנשיונל בטלפון 09-8654101 או באתר החברה www.supco.co.il 


פי.סי.חץ