תאת טכנולוגיות תספק ל-Embraer מחליפי חום לעשר שנים

תאת טכנולוגיות תספק ל-Embraer מחליפי חום לעשר שנים

תהיה אחראית לתכנון, ייצור, אינטגרציה, בדיקה, אספקה ותמיכה במחליפי חום מתוצרתה, אשר ישולבו במטוס החדש מדגם KC-390 המפותח על ידי Embraer

תאת טכנולוגיות מקבוצת קמן, ספקית מובילה של מוצרים ושירותים לתעשיית התעופה ולשוק הביטחוני, הודיעה על זכייתה, בפעם הרביעית מזה 3 שנים, בחוזה עם יצרנית המטוסים הברזילאית Embraer, אחת מיצרניות המטוסים המסחריים הגדולות בעולם. במסגרת ההסכם, תהא תאת אחראית לתכנון, ייצור, אינטגרציה, בדיקה, אספקה ותמיכה במחליפי חום מתוצרתה, אשר ישולבו במטוס החדש מדגם KC-390 המפותח על ידי Embraer. 
טרום הזכייה הנוכחית, זכתה תאת בחוזים נוספים עם Embraer לאספקת מחליפי חום עבור מטוסי המנהליםLegacy 450 midlight  ו-Legacy 500 midsize ולאספקת מחליפי חום למטוס המנהלים הקל Phenom 300. 
בהנחה כי המטוס החדש של Embraer יפותח וישווק בהצלחה, תאת מעריכה כי ההכנסות תהיינה בהיקף כולל של כ-4 מיליון דולר במשך 10 שנים, וזאת החל משנת 2016. בנוסף, תאת מעריכה כי יהיו לה בעתיד הכנסות נוספות בגין שירותי תמיכה ותחזוקה בתקופת הייצור הסדרתי של המטוס ולאחריה. 
תאת טכנולוגיות פעילה בארבעה מגזרים: ייצור פתרונות ניהול חום, הכולל פיתוח ויצור מגוון רחב של מחליפי חום ומערכות קירור ומיזוג אוויר המשמשים במערכות מכאניות ואלקטרוניות בתעשיית התעופה ולשוק הצבאי והאזרחי, ייצור מערכות הנע חשמליות, תחזוקה וייצור מוצרי החלפת חום ותחזוקה, שירות ושיפוץ למכלולים תעופתיים.


פי.סי.חץ