סמסונג השיקה משפחת מזגנים חדשה וחכמה בסעודיה

סמסונג השיקה משפחת מזגנים חדשה וחכמה בסעודיה

מדובר בפתרונות מתקדמים שתוכננו במיוחד להתמודד בהצלחה עם החום המדברי הלוהט

סמסונג הציגה לאחרונה את קו המזגנים החדש שלה לשוק הסעודי. במסיבת עיתונאים שערכה ענקית המיזוג במלון פארק היאט בג'דה, הודגש כי מדובר בפתרונות מתקדמים שתוכננו במיוחד להתמודד בהצלחה עם החום המדברי הלוהט, ואשר מכסים את כל סוגי המזגנים: מפוצלים, עומדים, מיני מרכזיים, מרכזיים, מטהרי ומסנני אוויר ואף מזגני חלון.
המזגנים החדשים המשתייכים למשפחת ה-'SMART', ערוכים לדברי Jinhyuk Oh, מנהל חטיבת מיזוג אוויר בסמסונג סעודיה, "להתמודד עם התנאים האקלימיים הקשים של המזרח התיכון. השקענו משאבים רבים במחקר, פיתוח ובדיקות במטרה לייצר המזגנים המושלמים עבור הלקוחות שלנו בסעודיה והמזרח התיכון בכלל. אנו משוכנעים שעמדנו ביעד שהצבנו לעצמנו. סמסונג היא החברה המובילה בתחום והעלנו את הרף לגבהים חדשים".
גולת הכותרת של המשפחה החדשה היא הדור החדש של סדרת DVM, מערכת VRF המושתת על מדחס אינוורטר DVI רב עוצמה ומספר רב של מאיידים המחוברים ליחידת עיבוי אחת. מדובר במערכת בעלת הצנרת הארוכה ביותר, הקיבולת הגדולה ביותר וקירור טורבו רב עוצמה. בסמסונג טוענים כי המערכת המודולארית בנויה להתמודד באופן אופטימאלי בחום של עד 54 מעלות צלזיוס!


פי.סי.חץ