זה הזמן לעשות סדר בבלגן!

זה הזמן לעשות סדר בבלגן!

תיק הנשיאה המקצועי פותח ושודרג לשפר המקצועיות תוך כדי ייעול האפקטיביות בשימוש והגישה לכל כלי וכלי תוך כדי עבודה

לרובנו כבר יש ארגז כלים כל שהוא שבו זרוקים כל כלי העבודה שלנו, ולא פעם החלטנו שהגיע הזמן לעשות סדר בבלגן הזה, אבל אף פעם אין זמן וכוח לשמור על הסדר. הסיבה האמיתית היא שארגז כלים סטנדרטי מתאים יותר לאחסון כלים קבוע ולא כל כך לשם עבודה עם הכלים. פעמים רבות אנו נאלצים לחלק את הכלים למספר ארגזי כלים ופאוצ'ים שונים מחשש שיגרם להם נזק האחד מהשני. 
תיק הנשיאה המקצועי פותח ושודרג לשפר המקצועיות תוך כדי ייעול האפקטיביות בשימוש והגישה לכל כלי וכלי תוך כדי עבודתו של טכנאי הקירור ומיזוג האוויר בשגרה ולשמור על הכלים בשוטף בכל מצב וגם לעבודה עם הכלים כאשר התיק תלוי עם רצועה על הגוף.
חברת Veto Pro Pac מארה"ב פיתחה סדרת תיקים כאשר ה Tech-LC הוא הגרסה העדכנית והנוחה ביותר לתיק המיוחד הזה (מתוך 5 דגמים המיובאים לארץ) עבור איש השרות בתחום הקירור ומיזוג אוויר. 
התיק מכיל 53 כיסים גדולים עם מרווח לכלי עבודה ידניים, קופסא לחלקים קטנים, למכשירי מדידה, מקדחה ועוד, כגון כיסים קטנים לראשי מקדח וראשים אחרים. כיסים חיצוניים לגישה מהירה לכלי כתיבה, מפתחות או טלפון נייד. ידית מצופה גומי לנשיאה נוחה ובסיס פלסטי קשיח מוגבה ליציבות מרבית ושמירה על התחתית מפני רטיבות.
הפאנל במרכז מעוצב בצורה שמאפשרת גישה קלה לכל הכלים הנראים חזותית ובכך חוסכת לטכנאי זמן יקר בחיפוש החלקים בארגז ושוב בהליכה לרכב לחיפוש חלקים שלא נמצאו, מונע שכחה של כלים כאשר התא המיועד לכלי ריק, מאריך את חיי הכלים שלא יינזקו האחד מהשני בזמן הטיטולים בנסיעה. מידות התיק 24x34x30 ס"מ, משקל ריק 2.5 ק"ג.
משווק בלעדית בישראל ע"י סופקו אינטרנשיוינל בע"מ, טל' 09-8654101, רח' האומנות 3, אזה"ת ספיר (פולג), נתניה. פרטים נוספים באתר היצרן www.vetopropac.com


פי.סי.חץ