חורף חם וירוק

חורף חם וירוק

תדיראן מציגה מזגן חסכוני שמחמם במהירות את המים

הקור העז בחורף משפיע על טמפרטורות נמוכות יותר בבית ומאריך את משך הזמן שלוקח לדוד המים הביתי להתחמם.
חברת תדיראן גרופ מציעה פתרון לחורף, שנועד לתת מענה ראוי לשתי הבעיות הללו:
מזגן מיני מרכזי מסדרת AQUA AIR בטכנולוגיית אינוורטר, בעל מערכת היברידית חכמה, המנצלת את האנרגיה הנפלטת מן המזגן לחימום דוד המים בבית. חימום המים מתבצע באמצעות חיבור היחידה החיצונית של המזגן אל דוד המים. חימום המים מתבצע בחינם בזמן פעולת המזגן בחימום, ובחורף במיוחד היא יעילה עד פי ארבע לעומת פעולת גוף חימום.
בעונת החורף כ-80% מבתי האב בישראל מחממים את הבית באמצעות מזגן והמזגן מדורג במקום הראשון כאמצעי לחימום היעיל ביותר פי שניים עד שלושה בהשוואה למכשירים האחרים. 
המזגן נחשב לירוק וחסכונית בחשמל הודות למערכת השליטה הייחודית comfort system, שמחוברת ישירות למדחס האינוונטר, ומאפשרת למזג רק את החדרים המאוישים. בכך חוסכים עד כ- 50 אחוז מתצרוכת החשמל של מזגן מיני מרכזי רגיל ללא מערכת בקרת חדרים.
עלות הפעלת מזגן מיני מרכזי רגיל ללא מערכת בקרת חדרים יכולה להגיע ליותר מאלף שקל בחודש. העלות הממוצעת של הפעלת מזגן "מיני מרכזי אינוורטר תדיראן" עם בקרת החדרים החכמה, בתנאים דומים עומדת על כ-500 שקל, וחוסכת כ- 50% בעלויות החשמל. החידוש האחרון במערכת מנצל את אנרגית החום של המזגן לטובת חימום המים בבית בכל ימות השנה.
המזגן, שהינו פרי פיתוח בלעדי של "תדיראן גרופ", מספק פיזור אוויר מושלם בכל החלל וטמפרטורה אישית לפי בחירה, בכל חדר בנפרד. בנוסף, מדובר במערכת אסתטית יותר  לאור העובדה כי יש מקום אחד בלבד למנוע חיצוני, צנרת הגז מצומצמת וקיים ניקוז אחד בלבד.
פנל ההפעלה מציג את מצב חימום המים בכל רגע נתון. הפנל כולל טיימר הפעלה ומצבי הפעלה מיוחדים.
"קולקציית השנה במזגני תדיראן משלבת שתי מגמות צרכניות מובילות בעולם – קידמה טכנולוגית ושמירה על הסביבה. המזגן החדש חסכוני בחשמל ומפותח בטכנולוגיה מן השורה הראשונה ומביא לחסכון נוסף באנרגיה. מזגן זה ממשיך את חזון החברה לייצר מכשירים המשפרים את איכות חייהם האישית והסביבתית של הצרכנים", אומרת נעמי רודיך, סמנכ"ל שיווק בתדיראן.
עצות לתפעול ושימוש נבון במזגן בעונת החורף באדיבות המחלקה הטכנית – מסחרית של תדיראן:
• מומלץ לנקות את מסנני האוויר באופן שגרתי. 
• בימי החורף, מומלץ לכוון את הטמפרטורה בשלט רחוק ל- 27-29 מעלות צלזיוס. 
• יש לכוון את פתחי יציאת האוויר בכיוון מקביל לרצפה או מעט כלפי מעלה.  
• במידה והיחידה החיצונית מותקנת על הקרקע, יש לוודא שסביבתה תהיה נקייה על מנת שלא ישאבו לתוכה עשבים, שקיות ניילון או כל לכלוך אחר.  


פי.סי.חץ