קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
הראל תבטח חבויות של חברות מקורות והחשמל

הראל תבטח חבויות של חברות מקורות והחשמל

סכום ביטוח הרכוש במקורות מסתכם במעל ל-3 מיליארד ₪

20 ביולי 2009
 
 
 
הראל חברה לביטוח, מקבוצת הראל ביטוח ופיננסים, זכתה במכרז לביטוח הרכוש והחבויות של מקורות - חברת המים הלאומית, אחד מביטוחי הרכוש והחבויות הגדולים בישראל. סכום ביטוח הרכוש מסתכם במעל ל-3 מיליארד ₪. היקף הפרמיה השנתית, כולל ביטוחי החבויות, מסתכם בכ- 8 מיליון ₪.
 
גדעון המבורגר, נשיא הראל חברה לביטוח, מסר כי "מדובר באחד מהביטוחים הגדולים והמורכבים ביותר", והוסיף כי "קבוצת הראל זכתה במכרז, בין היתר, לאור קשריה המבוססים עם מבטחי המשנה מהגדולים והחשובים בעולם."
 
ביטוח הרכוש כולל ביטוח מבנים, ביטוח תכולה וביטוח הפסד רווחים. יועץ הביטוח של המבוטחים הוא משרד עו"ד יגאל שגיא.במסגרת סידורי ביטוח המשנה של חברת מקורות הייתה מעורבת גם הראל UK (חברת בת בשליטתה המלאה של החברה). הראל UK, קיבלה לאחרונה רישיון ברוקר מאת הפיקוח האנגלי ה-FSA ובנוסף קיבלה מעמד מורשה של ברוקר מאת לוידס – דבר המאפשר את פעולתה באופן ישיר כברוקר בעסקאות מול שוק הביטוח בלונדון ובארצות השוק המשותף כחברת ברוקרים בינלאומית. הראל UK מסייעת לקבוצת הראל בטיפול בביטוחי חברות ישראליות בעלות פעילות בינלאומית וכך מאפשרת לה לספק גם שירותי ברוקר בחו"ל.
 
הזכייה של הראל במכרז מקורות מצטרפת לזכיית הראל, לאחרונה, במכרז לביטוח רכוש של חברת החשמל בסכום של כמיליארד דולר ובהיקף פרמיה שנתית של כ- 12 מיליון דולר.