קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
סופר וונט משווקת דגמים חדשים של מצנני מים

סופר וונט משווקת דגמים חדשים של מצנני מים

דגמים חדשים של מצנני מים SPRAY FAN, הפועלים על עיקרון של מתזים

                    
 
 
אוורור ומיגון+ חדש בשוק
חברת המאוורר סופר וונט, העוסקת בייצור, יבוא ושיווק מנדפים, מאווררים, מפוחים ומערכות סינון לריחות וגזים, החלה לייבא ולשווק לאחרונה דגמים חדשים של מצנני מים SPRAY FAN, הפועלים על עיקרון של מתזים המרססים מים בשילוב עם מאוורר צירי ענק ("26) וכן מאוורר בגודל ("20) במהירויות שונות.
מפוח הפועל בחלקו האחורי של ה-SPRAY FAN דוחף אוויר מאולץ בכמות גדולה מאוד (10.000 מק"ש), שבדרכו אוסף את הערפל המיוצר בקדמת המכשיר.
האוויר המעורפל והצונן היוצא מה-SPRAY FAN סופח את החום הכמוס באוויר, מתאדה, ובדרך זאת מוריד את הטמפרטורה הסביבתית בצורה משמעותית מאוד, עד 10 מעלות פחות.
 
חישוק מתכת מוצמד לחלקו הפנימי חיצוני של המאוורר (מחובר לצינורית קטנה) ובעזרת זרם מים המוזרק בלחץ גבוה יוצא דרך נקודות יציאה שלא עולות על גודל 10 מיקרון. כך המאוורר יוצר ערפל ולחות באוויר המתווסף לאוורור הישיר בעוצמה של 10.000 מק"ש, ללא הירטבות כלשהי של אנשים.
המצננים מגיעים עם מיכל מים, מתאימים לעבודה רצופה של עד 6 שעות וניתן לחבר את המיכל למקור מים קבוע לפעילות ממושכת. ניתן לווסת את עצמת ההתזה לפי הצורך. המכשיר מומלץ במיוחד למקומות יבשים, מפעלים, אולמות, גני אירועים ואירועים פתוחים בקיץ, בתי קפה ועוד.
המכשיר מצויד בגלגלים וקל לניוד ממקום למקום.
 
כמו כן, כן הגיעו לחברה דגמים חדשים של מסכי אוויר מחוזקים במיוחד המתאימים לגבהים של עד 3.5 מטר.
המסכים משווקים בגדלים של 90 ס"מ, 120 ס"מ ו-150 ס"מ, ניתן לשלב מס' מסכים לפתחים יותר גדולים. כל המסכים בעלי תו תקן אמריקאי.
המסכים, השומרים על המיזוג באולמות, חוסכים באנרגיה ומקלים על פעילות המזגן.
הרצל הר ציון, מנכ"ל החברה, מוסר כי הוספת הדגמים החדשים למגוון מוצרי המאוורר, המונה עשרות רבות של פריטים, מציבה את החברה כאחת המובילות בתחום האוורור לענף המזון והתעשייה.
 לפרטים ומידע נוסף: 03-6192646 ובאתר החברה WWW.HAMEAVRER.CO.IL