קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
אלקטרה מיזוג אוויר זכתה במכרז עת

אלקטרה מיזוג אוויר זכתה במכרז עת"א

לאספקה והתקנת מזגנים במוסדות החינוך בעיר בהיקף של כארבעה מיליון שקלים

 
אלקטרה מיזוג אוויר זכתה במכרז עיריית תל אביב לאספקה והתקנת מזגנים במוסדות החינוך בעיר בהיקף של כארבעה מיליון שקלים.

יגיל וויט, סמנכ"ל ומנהל חטיבת מיזוג אוויר באלקטרה מוצרי צריכה, אמרהיום: "אנו שמחים על הזכייה במכרז עיריית תל אביב ואין לנו כל ספק כי הבחירה במזגניאלקטרה, למוסדות החינוך בתל אביב, הינה הבחירה הטובה והאיכותית ביותר שניתן למצואכיום בענף המיזוג בישראל".
עוד הוסיף יגיל וויט, כי "החברה מתמודדת, באופןקבוע, במכרזים בהיקפים משמעותיים של הגופים הפרטיים והציבוריים, הגדולים במדינתישראל".

רוב המזגניםשנבחרו הם מסוג Scoolair המיועדים במיוחד למקומות ציבוריים. המזגנים בעלי מעטפתקשיחה ואמינה, לפעולה ממושכת. ניתן להתקין אותם הן כמזגנים רצפתיים והן כעיליים. את המזגנים ניתן לתפעל באמצעות שלט חוטי, שלט אלחוטי, מערכת בקרה ממוחשבת או שלט רבאזורי.

אלקטרה מוצרי צריכה ישראל, חברה נכדה של אלקו אחזקות, היא החברה המובילה בתחום מוצרי החשמל והתקשורת בישראלוסיימה את שנת 2008 בהיקף מכירות של כ-2.4 מיליארד שקלים. החברה פועלת באמצעות חמשחטיבות עסקיות: חטיבת המיזוג (מזגני אלקטרה ואלקו), חטיבת הסחר (המשווקת את מוצריפיליפס, מילה, סאוטר, ליבהר ואלקטרה), חטיבת הרשתות הקמעונאיות המפעילה את שקםאלקטריק ומחסני חשמל, חטיבת השרות המעניקה שרות לכ-1.5 מיליון לקוחות החברה וחטיבתהתקשורת והמחשבים. בחטיבת התקשורת והמחשבים פועלות חברת ברס-אלקטרה המפיצה אתהמכשירים הסלולאריים של סוני אריקסון בישראל וחברת אלקטרה מחשבים המפיצה בין היתרגם את המחשבים הניידים של לנובו ואייסר בישראל, כרטיסי הזיכרון של קינגסטון ועוד. וכאמור בימים אלה צירפה למגוון מוצריה את מחשבי Hasee.