קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
הוצג מרכז נתונים חוסך אנרגיה

הוצג מרכז נתונים חוסך אנרגיה

"יעילות גבוהה יותר לעומת זו של מרכז הנתונים הממוצע"

 NetApp ערכה אירוע פתיחה חגיגי להצגת ה- Data Center הדינמי החדש והחסכוני באנרגיה, שממוקם במרכז הטכנולוגיה של NetApp בפארק המחקר והפיתוח Triangle (RTP) שבצפון קרוליינה. האירוע אף בא לציין את יום השנה העשירי של NetApp באזור זה.

במתקן, ששטחו 12,000 מ"ר, מרכז נתונים דינמי בשטח של 3300 מ"ר אשר תומך ב-2166 ארונות תקשורת. הארונות כוללים ציוד לעיבוד נתונים עם עומס אנרגיה מתוכנן של 25 מגה-ואט.

המתקן החדש מרחיב את מאמצי התכנון והפיתוח של NetApp באזור ומקדם יוזמות ליצירה ולשיפור של טכנולוגיות לאחסון יעיל ולתמיכה במחשוב ענן. מרכז הנתונים הדינמי החדש יאפשר ל-NetApp לאחד את מתקני התכנון שלה במעבדה גלובלית דינמית (GDL) ולספק תשתית יתירה וזמינה לפעולות ה-IT של NetApp.

יעדיה של NetApp בתחומי שמירת הסביבה וההפחתה של צריכת החשמל במרכזי נתונים משתקפים בתכנון ובמבנה החדשניים של מרכז הנתונים שלה. NetApp מעריכה כי יעילות השימוש בהספק (PUE) של מרכז הנתונים שלה תהיה 1.2. במילים אחרות: יעילות גבוהה יותר ב-80% לעומת זו של מרכז הנתונים הממוצע (PUE של 2.0). כך תשיג NetApp חיסכון של 7.3 מיליון דולר בשנה. השיפורים בחיסכון באנרגיה של NetApp אף יובילו להפחתת 93,000 טון מכמות הפחמן הדו-חמצני מדי שנה – שיעור שווה ערך להורדת 15,400 מכוניות מהכבישים.