קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
 דלק משפרת ביצועי מחשב

דלק משפרת ביצועי מחשב

בעזרת מערכת MoreVRP. היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

 חברת דלק בחרה ב-  MoreVRP כפתרון לניהול QoS ועומסים במערכות מבוססות בסיסי נתונים. חברת  More IT Resources , חברת בת בקבוצת וראסיטי, הטמיעה את MoreVRP במערכת ה-  ERP של הארגון, היקף הפרויקט מוערך ב-מאות אלפי שקלים.

MoreVRP מאפשר ניהול משאבי מחשוב (CPU, IO, Memory) בסביבת בסיסי נתונים תוך האצת תהליכים חשובים, שימור על QoS ועל יציבות המערכות תחת עומסים. המערכת הותקנה על סביב  ERPעם בסיס נתונים  ORACLE אשר משרת את המערכות התפעוליות של הארגון ביניהן מערכות CRM, ERP הפקת דוחות וכו.

 

קובי ביטר, מנהל מערכות המידע בדלק , ציין כי: " בדלק מאות משתמשים פנים ארגוניים וחיצוניים, אשר עובדים על מערכות המחשוב של הארגון ואשר מקבלים מהם שירותים מגוונים. המערכת החדשה מאפשרת לנו לשפר את חווית המשתמשים על ידי שפור ביצועי תהליכים, מאז ההתקנה שופרו ביצועי הטרנזקציות החשובות בעד 75%. כמו כן, חוסכת לנו המערכת עלויות נוספות רבות על ידי ניצול מיטבי של החומרה הקיימת".

 אלירן מלכי, מנכ"ל משותף ,וראסיטי, ציין כי: "דלק מצטרפת למאות החברות שכבר נהנות מיתרונות More VRP בארץ ובעולם. ההטמעה של המערכת בדלק הוכיחה לחברה כי ניתן לנהל את תשתיות הארגון ביעילות ולהפיק מהן יכולות נוספות ללא תוספת השקעה."