קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
דירקטוריון חדש ל

דירקטוריון חדש ל"סולארפאואר"

כניסתו של ד"ר יהושע רוזנצווייג לתפקיד זה הינה חלק מהיערכותה של החברה לשוק המערכות הבינוניות

 ד"ר יהושע רוזנצווייג נבחר לכהן כיו"ר הדירקטוריון החדש של חברת "סולארפאוור"

 

ד"ר רוזנצווייג מחליף את יו"ר הדירקטוריון היוצא- מר נמרוד גור מחברת "פרסיד"

 

חברת "סולארפאוור", העוסקת בייזום והקמה של פרויקטים סולאריים משנת 2003, הודיעה הבוקר כי הדירקטוריון שלה בחר בד"ר יהושע רוזנצווייג ליו"ר החדש.

 

כניסתו של ד"ר יהושע רוזנצווייג לתפקיד זה הינה חלק  מהיערכותה של החברה לשוק המערכות הבינוניות, אשר עליו הוכרז לפני כחודש ואשר טומן בחובו מהלכים פיננסיים מול שוק ההון- נושא בו עוסק ד"ר רוזנצוויג שנים רבות.

 

בתחילת שנת 2008 השקיעו החברות "פרסיד" (בבעלותם של רפי גדרון, אורני פטרושקה, נמרוד גור ואלברט אולייר) ו"רוזנרם פיתוח עסקי" (בעלות ד"ר יהושע רוזנצווייג ורויטל אבירם) בחברת "סולארפאוור". הגיוס נערך בשעתו כהכנה לקראת פתיחת שוק המערכות המסחריות.

 

בשנתיים האחרונות כיהן מר נמרוד גור מקבוצת "פרסיד" בתפקיד יו"ר הדירקטוריון של חברת "סולארפאוור". במהלך תקופה זו צמח היקף פעילותה של "סולארפאוור" והחברה ביססה את מובילותה בשוק. מר גור הוביל, בין השאר, מהלכי פיתוח עסקי מול שותפים בינלאומיים ותרם רבות מניסיונו רב השנים בניהול חברות צומחות .

מר גור ימשיך לכהן כדירקטור בחברה במקביל לעיסוקו בתחום ייזום ומימון פרויקטים סולאריים במסגרת "דקלה אנרגיה" אשר חתמה הסכם שת"פ עם "סולארפאוור".

 

ד"ר רוזנצווייג ייסד והיה שותף בכיר במשרדי עורכי-דין מובילים בישראל במשך 25 שנה, ובתקופה זו התמחה במיסוי בינ"ל ומקומי, משפט עיסקי ודיני חברות, עסקאות בינ"ל, וכמו כן בעסקי מימון ובנקאות.  בין השנים 2003 ו-2006 כיהן ד"ר רוזנצוויג כיו"ר הבנק הבינלאומי הראשון לישראל. עוד בשנת 1998 ייסד את "רוזנרם פיתוח עסקי בע"מ" (יחד עם עו"ד רויטל אבירם), כבית השקעות ויעוץ עסקי פרטי. כיום משמש ד"ר רוזנצוויג גם כיו"ר הועד המנהל של אונ' בר-אילן.

 

לגבי מינויו ליו"ר דירקטוריון "סולארפאוור" אומר ד"ר רוזנצווייג:" כדירקטור בחברה בשנתיים האחרונות בחנתי מקרוב את התפתחותה המהירה של החברה לצד ההתפתחות המואצת של שוק הסולארי בישראל ובחו"ל. נדמה כי כיוונים חשובים אלה ימשיכו לאפיין את משק האנרגיה בשנים הבאות, ואני שמח לתרום להצלחת המודלים העסקיים והמימוניים המתאימים. "

 

אבינועם לוי, מנכ"ל משותף:" חברת 'סולארפאוור' ממשיכה את התנופה בה החלה מלפני כ-7 שנים ונכנסת בצעדים גדולים לתוך הפרויקטים שבמסגרת ההסדרה לתחנות סולאריות בינוניות. אנו מברכים על מינוי של ד"ר רוזנצווייג ובטוחים כי יגדיל לעשות ולתרום מניסיונו רב השנים ומהידע העצום כיו"ר דירקטוריון פעיל על מנת ש'סולארפאוור' תמשיך להוביל גם את השוק למערכות בינוניות."