קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
צלש לנמל בן גוריון

צלש לנמל בן גוריון

דירוג ACI לשדות התעופה בעולם: נתב"ג במקום הראשון במזה"ת

 

זו השנה השלישית ברציפות בה מדורג נמל התעופה בן גוריון במקום הראשון במזרח התיכון של ארגון שדות התעופה הבינלאומי
 
ארגון שדות התעופה הבינלאומי (
ACI) פרסם היום את דירוג שדות התעופה המובילים בסקר שביעות רצון לשנת 2009: נמל התעופה בן גוריון ממוקם במקום הראשון במזרח התיכון בדירוג שדות התעופה בעולם.
 
הדירוג מתבסס על תוצאות של כ-275 אלף שאלוני שביעות רצון הבודקים למעלה מ-30 רכיבים שונים, שמילאו נוסעים ב-118 שדות תעופה ברחבי העולם בשנת 2009. הסקר בוחן ישירות את ההערכה של 30 הרכיבים החל מהרישום לטיסה ועד ההגעה לשער העלייה למטוס.
 
זו השנה השלישית ברציפות בה מדורג נמל התעופה בן גוריון במקום הראשון במזרח התיכון. דירוג חשוב זה של ארגון שדות התעופה הבינלאומי מצטרף לדרוגים בינלאומיים רבים נוספים בהם ממוקם נתב"ג במקומות הגבוהים בעולם.
 
מנכ"ל רש"ת, קובי מור: "דירוג נתב"ג במקום הראשון בסקר בינלאומי מרכזי זה הינו חשוב ומחמיא. שנת 2009 היתה שנה בה ספגה התעופה בכלל והתעופה בישראל בפרט מכה קשה כחלק מההשפעות של המשבר הכלכלי העולמי. יחד עם זאת, עובדי הרשות המשיכו להעניק שירות ברמה גבוהה ביותר גם בימי השיא בהם עברו בנתב"ג כ-60 אלף נוסעים". 
 
ארגון ה-
ACIהינו הארגון העולמי לרשויות שדות תעופה ושדות תעופה. חברים בו כ-180 מדינות וכ-1650 שדות תעופה. מנהל נתב"ג, שמואל קנדל, משמש כחבר בהנהלת האיזור האירופי של ה- ACI