קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
חן בר-יוסף מונה לראש מנהל הדלק

חן בר-יוסף מונה לראש מנהל הדלק

בר-יוסף נכנס לתפקידו השבוע, ומחליף את אהוד יחיאלי, שסיים את תפקידו לפני כשבועיים

 

ועדת המכרזים בנציבות שירות המדינה בחרה במר חן בר-יוסף לתפקיד ראש מינהל הדלק במשרד התשתיות הלאומיות. בר-יוסף נכנס לתפקידו השבוע, ומחליף את אהוד יחיאלי, שסיים את תפקידו לפני כשבועיים.

 

חן בר-יוסף, יליד שנת 1972, נשוי ומתגורר בישוב עלי שבשומרון. בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) בהתמחות במימון ומערכות מידע מטעם האוניברסיטה העברית, ובעל תואר ראשון במנהל עסקים ותקשורת מטעם האוניברסיטה העברית.

בר-יוסף עובד במשרד התשתיות הלאומיות ב-5 השנים האחרונות, בתפקידו האחרון כיהן כמנהל תחום בכיר לכלכלה ועסק בנושא פיקוח על המחירים במשק הדלק. כמו כן, חבר ברשות הגז הטבעי, וליווה בשנים האחרונות מטעם המשרד את תהליכי השינוי המבני במשק הדלק, וכן את השינוי האחרון במשק הגפ"מ. את שירותו הצבאי סיים בדרגת סגן בחיל האויר.

 

שר התשתיות הלאומיות, בנימין (פואד) בן אליעזר בירך על מינויו לראש מינהל הדלק: "בר-יוסף היה שותף לתהליכים חשובים מאוד במשרד התשתיות הלאומיות בשנים האחרונות ולכן מינויו הוא בזכות גדולה. אני שמח מאוד לראות כי אנשים צעירים ומוכשרים מתוך המשרד מתקדמים וימשיכו להוביל את הפעילות המקצועית בו".

 

מנכ"ל משרד התשתיות הלאומיות, חזי קוגלר ציין כי תחום מינהל הדלק הינו תחום רצוף אתגרים בשנים הקרובות, "ביניהם הגברת התחרות במשק, בד בבד עם הדאגה לצרכנים והשלמת השינויים המבניים. זהו ענף הנוגע לחיי כל אחת ואחד מאיתנו".