קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
 Hanbell מרחיבה את קו המוצרים

Hanbell מרחיבה את קו המוצרים

למרות המיתון ב- 2009, השקיעה חברת Hanbell בהרחבת קו המוצרים הקיים ובפיתוח והשקת מוצרים חדשים


למרות המיתון ב- 2009, השקיעה חברת Hanbell בהרחבת קו המוצרים הקיים ובפיתוח והשקת מוצרים חדשים. אסטרטגיית החברה ב- 2010 היא ליישם טכנולוגיה חדישה במגוון רחב של מוצרים לתעשיית מיזוג האוויר והקירור.

באמצע 2010, יתחילו לעבוד שני מפעלים חדשים של החברה בנוסף לקווי הייצור הקיימים. הראשון, הממוקם ב-Taichung שבמרכז טאיוון, מתוכנן לייצר מדחסים צנטריפוגליים, משאבות ואקום ומדחסי אוויר, וגודלו כ- 10,000 מ"ר, השני, בשטח של 30,000 מ"ר ממוקם בויאטנם ומתוכנן לייצר יחידות עיבוי לטמפ' נמוכה ומדחסי אוויר. מגוון המוצרים המורחב אמור לעזור להרחיב את פעילותה של HANBELL בשווקים בהם היא פעילה כיום ולשווקים חדשים.

מוצריה העיקריים של חברת Hanbell הינם מדחסים בורגיים למערכות קירור (סמי-הרמטיים או פתוחים), מדחסי אוויר בורגיים ומשאבות ואקום. Hanbell מספקת את המגוון הרחב ביותר של מדחסים בורגיים סמי-הרמטיים למיזוג אוויר וקירור, בתחום תפוקות רחב במיוחד. בין 25 לבין 400 טון-קירור (למדחס). סה"כ 26 דגמים לתנאי מיזוג אוויר (high temp.), 26 דגמים לקירור (medium tem.) ו- 25 דגמים לתנאי הקפאה (low temp.). במדחסים אלה פועלים רוטרים ומנועים יעילים במיוחד וכוללים אביזרים המיועדים להשגת הגנה מלאה (Total Protaction Devices).

Hanbell השקיעה בפיתוח מגוון המוצרים החדש, הן במדחסים הסמי-הרמטיים והן בסוגים אחרים. הושק מדחס צנטריפוגלי מסדרת RT  מותאם לקרר R134a. למדחס COP גבוה.

HANBELL השיקה את סדרת המדחסים הבורגיים RV, המונעים במהירות סיבוב משתנה באמצעות Inverter. למדחסים אלה COP גבוה בתחום רחב של תנאי עבודה ותפוקות, לרבות בתפוקת חלקיות, דבר המאפשר השגת ערכים גבוהים במיוחד של IPLV או ESEER.

סדרת מוצרים נוספת הינה המדחסים הבורגיים הפתוחים RG, המשמשים למגוון של קררים R134a, R22, R717, R404A, R507  וקררי HFC נוספים. במדחסים אלה ניתן להתאים את ערכי ה- Vi לסוג הקרר ותנאי העבודה. פעולת ה- Economizer מותאמת לפעילות בתפוקה חלקית של המדחס.

טרם השקתם, עברו המוצרים החדשים מבחני איכות ואמינות רבים במעבדה ואצל לקוחות (אתרי ביטא) על מנת להבטיח את האמינות והביצועים המיטביים. מדחסים אלו תוכנו במיוחד עבור יישומים תעשייתיים ומסחריים תוך שימת דגש על פתרון עבור מערכות המחייבות אמינות גבוהה כגון, בתי חולים, מפעלים ומערכי חדרי קירור.

לפרטים ומידע נוסף: אחים פולק בע"מ בטל' 03-9100333