קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
תכנון בתלת ממד בתחנות כוח

תכנון בתלת ממד בתחנות כוח

ספקית דוודים לתחנות כוח בסין בוחרת בדאסו סיסטמס כפתרון

 

דאסו סיסטמס, הפעילה בפתרונות תלת-ממד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעה כי Dong Fang Boiler Group (DBC), אחת מהספקיות הגדולות ביותר של דוודים לתחנות כוח בסין, בחרה בפתרון ENOVIA V6 עבור בניית פלטפורמת ניהול נתונים שיתופית ראשונה בתעשיית הדוודים לתחנות כוח בסין.

הפתרון יאפשר ל- DBC  לבצע ניהול נתונים שיתופי ברחבי תהליכי מוצריה, מתכנון ובנייה עד שירותים לקוחות, וישפר את יעילות התכנון והייצור הכוללת שלה.

 

כחברה בת של אחת משלוש קבוצות החשמל הגדולות בסין, DBC מספקת אחד ממערכי המוצרים המלאים ביותר בעולם של דוודים בנפחים גדולים לתחנות כוח. מוצרי החברה נמכרים ב- 27 פרובינציות של סין, כמו גם ביותר מ- 10 מדינות בעולם, כולל הודו וברזיל.

 

עם המשך התרחבות נוכחותה הגלובלית של DBC, מרכיב קריטי עבור הצלחתה לטווח ארוך יהיה ההטמעה של פלטפורמת שיתופיות המסוגלת להבטיח תגובה מהירה לדרישות שונות משווקים מקומיים ובינלאומיים.

 

על-ידי מינוף ENOVIA V6 של דאסו סיסטמס לניהול יעיל של שרטוטי תכנון ונתוני רכיבים ומוצרים, מצפה DBC לשפר באופן משמעותי את הדיוק של תכנון מוצרים.

ENOVIA V6 תעזור לחברה ליצור פלטפורמת שיתוף מידע מאוחדת עבור כל המחלקות המעורבות, לביצוע ניהול של ריבוי פרויקטים, ומימוש תכנון מודולרי, סטנדרטי וסדרתי.

 

בנוסף, הארכיטקטורה הפתוחה של ENOVIA V6 תאפשר ל- DBC לשלב אותה עם מערכת SAP ERP הקיימת שלה, להבטחת קונסיסטנטיות נתונים.

 

מתוך מודעות לעוצמה של ניהול מחזור חיי מוצר מתקדם - אסטרטגיית PLM 2.0, מתכננת DBC להביא את התפקודיות של פלטפורמת ה- PLM של דאסו סיסטמס גם אל לקוחותיה וספקיה, במטרה לשפר את הניהול של דרישות לקוחות, רכש, ופעילות אחרי מכירות.

 

גלעד פרידמן, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל, אומר: "DBC אינה רק יצרנית עולמית של דוודים לתחנות כוח, אלא גם יצרנית הדוודים הראשונה בסין שהתחייבה להטמיע אסטרטגיית ניהול נתונים המתאפשרת על-ידי ENOVIA V6."

 

"תכנון דוודים כרוך במספר עצום של שרטוטים – מאות אלפים בכל חודש. העדר ניהול מאוחד ובקרת גרסאות כוללת עבור כל המודלים הדו-ממדיים והתלת-ממדיים, עלולים לפגוע משמעותית באיכות תכנון והתקדמותו", אמר הו קסיוקוי, סמנכ"ל DBC. "עם ההטמעה של ENOVIA V6 יוכלו מהנדסי התיב"מ שלנו לשתף פעולה במקוון ובזמן אמת עם פונקציות מרכזיות אחרות בחברה, כולל הנדסה וייצור, כמו גם עם ספקינו המרכזיים."