קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
Anagal  סיימה  מחשוב בלורדן

Anagal סיימה מחשוב בלורדן

הפרויקט כלל הסבת תשתיות לתשתית וירטואליות והקמת מערך אחסון מרכזי לנתוני הארגון

 

 Anagal, אחת מחברות האינטגרציה המובילות בתחום ה– IT בצפון, סיימה בהצלחה פרויקט מחשוב בלורדן, החברה המובילה בישראל ומהמובילות בעולם בתחום ייצור מחליפי חום למערכות מיזוג אוויר ומגוון רחב של יישומים. הפרויקט כלל הסבת תשתיות המחשוב הקיימות כיום לתשתית וירטואליות והקמת מערך אחסון מרכזי לנתוני הארגון. היישום התבצע על גבי תשתית וירטואלית של VMware Vsphere 4.0 והקמה של מערכת אחסון מרכזית מסוג IBM DS Series תוך שימוש בתשתיות השרתים הקיימות בארגון. הפרויקט הסתיים תוך זמן קצר הודות לתכנון יעיל וניהול נכון של הפרויקט אשר בוצע על ידי צוות מקצועי ומנוסה של חברתAnagal .

שילוב תשתיות המחשוב של חברתIBM  ופלטפורמת VMware במערך המחשוב של לורדן נועד לשפר את זמינות ושרידות המערכות וכן יכולת הקצאת משאבים בהתאם לצרכי הארגון. כמו כן, מאפשרת המערכת ניהול מרכזי וגמיש של מערך האחסון והשרתים. וירטואליזציית שרתים נועדה לאפשר חסכון משמעותי בשטח חדרי השרתים, צמצום משמעותי בעלויות חשמל וברכש תשתיות חומרה ושרתים.

ארז מזוז, מנהל השיווק ומכירות בחברת Anagal מסר: "אנו שמחים מאוד שלורדן בחרה בנו לביצוע פרויקט מורכב וחשוב שכזה, הפרויקט ממצב את לורדן בקו הראשון יחד עם החברות המובילות בשוק שעברו בתקופה האחרונה לתשתיות וירטואליות. בכך משפרת לורדן באופן משמעותי את יכולת הזמינות והשרידות של הנתונים, וכן את יכולות הגידול עתידי בתשתיות המחשוב וזאת תוך ניצול התשתית הקיימות בארגון ללא צורך ברכישה של תשתיות שרתים נוספות.