קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
תאת תספק מחליפי חום

תאת תספק מחליפי חום

היקף העיסקה של תאת טכנולוגיות במחליפי חום 10 מיליון דולר

 
תאת טכנולוגיות מקבוצת קמן אחזקות נבחרה על ידי יצרנית המטוסים הקלים, סיריוס, כספק המועדף של מחליפי חום למערכות מיזוג ודיחוס אוויר עבור מטוס הדגל של החברה, ה SF-50. לאחר הודעת סיריוס בדבר הבחירה, צפויים הצדדים לחתום על חוזה אספקה שהיקפו מוערך בכ-10 מיליון דולר, לתקופה של 10 שנים. בתום תקופת חוזה היצור הסדרתי, תאת צפויה לייצר הכנסות נוספות מאספקת שירותי תחזוקה ("after market") לצי המטוסים האמור.
ד"ר שמואל פלדל, נשיא ומנכ"ל תאת: "ההודעה של סיריוס וההסכם המתגבש הינם כתוצאה ממאמצי שיווק והנדסה מתמשכים של תאת שנועדו להרחיב את בסיס הלקוחות שלה ולמצב את עצמה כחברה מובילה באספקת פתרונות החלפת חום ובעלת יכולות מתקדמות כיצרנית ציוד מקורי לתחום פתרונות החלפת החום. כמו כן, הבחירה בתאת מאשרת את הביטחון והאמינות של הלקוחות השונים בחברה. תאת גאה לשתף פעולה עם לקוח חדש ומוביל כסיריוס. ההסכם הינו חלק מהאסטרטגיה של החברה להגדיל את היקפי הפעילות וחתימה על חוזים ארוכי טווח עם יצרנים של רכיבי תעופה ומטוסים".
גיורא ענבר, יו"ר תאת ומנכ"ל קמן אחזקות: "בתקופה האחרונה תאת משתתפת וזוכה בפרויקטים משמעותיים מאד ואנו גאים על כך. תאת הינה חלק חשוב ומרכזי בקבוצה, בעיקר בכל הקשור לתחום הביטחוני והבינלאומי - תחומים בהם אנו חותרים להמשיך ולהרחיב את פעילותנו. אני בטוח שהמהלכים האסטרטגיים והשיווקיים אותם מבצעת הנהלת החברה, לצד המוצרים והשירות המצוינים שלה, ימשיכו להרחיב את בסיס הלקוחות של תאת גם בעתיד".
סיריוס-
Cirrus Aircraft Inc, הינה לקוחה חדשה של תאת ונחשבת כיצרנית מובילה של מטוסי קלים בעלי מנוע אחד. במהלך השנים האחרונות מטוס ה- SR22 של החברה היה הנמכר ביותר בקטגוריה שלו. מטוס ה-SF-50, עבורו נחתם החוזה הנוכחי עם תאת, נחשב כדור הבא והמתקדם ביותר של החברה.