קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
מושל קולורדו חתם הסכם אנרגיה

מושל קולורדו חתם הסכם אנרגיה

מקולוראדו לנגב – ברייט-סורס אנרג'י חתמה על הסכם אנרגיה תרמוסולרית חוצה יבשות

 
משלחת בראשותו של ביל רייטר, מושל קולוראדו ו-20 אנשי עסקים ונציגי ממשל ביקרה במרכז הפיתוח לאנרגיה סולארית של ברייט-סורס תעשיות (ישראל) במישור רותם, במטרה לקדם שיתוף פעולה עסקי ומחקרי בתחום האנרגיה התרמוסולרית.
 
במסגרת הביקור טיפסו ארנולד גולדמן, יו"ר ומייסד ברייט-סורס אנרג'י וברייט-סורס תעשיות (ישראל), ביל רייטר מושל קולוראדו ויתר חברי המשלחת למגדל השמש LPT550 בגובה 60 מטר, שבנגב שם גם חתמו על תזכיר הבנה והסכם לשיתוף פעולה עתידי.
 
ארנולד גולדמן אמר כי: "הסכם זה הינו בגדר אבן פינה למיסוד וחיזוק הקשרים והיחסים בין מדינת קולוראדו לבין ברייט-סורס צעד שיוביל לשיתוף פעולה וקידום הדדי".
 
אודות BrightSource Energy

חברת BrightSource Energy בע"מ מספקת אנרגיה סולארית אמינה, נקייה וזולה לארגונים ולתעשיות ברחבי העולם.

לצוות של BrightSource ניסיון מצטבר של שלושה עשורים בתכנון, בנייה ותפעול של תחנות הכוח הסולארי הגדולות בעולם עם יכולות פיתוח בסדר גודל עולמי. נכון להיום, החברה מחויבת למכור למעלה מ-2.6 ג'יגה-וואט של אנרגיה באמצעות הטכנולוגיה הסולארית הבלעדית שלה.

תחנות הכוח הסולאריות של BrightSource מתוכננות לפגיעה מינימאלית באיכות הסביבה ומסייעות ללקוחות החברה להפחית את השימוש והתלות בדלקים פוסיליים. מטה החברה באוקלנד, קליפורניה, והיא חברה בבעלות פרטית עם סניפים בארה"ב, ישראל ואוסטרליה.