קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
קבוצת כלל עוברת לירוק

קבוצת כלל עוברת לירוק

מטמיעה מערכת מדיה דיגיטאלית לתקשורת פנים ארגונית במשרדי הקבוצה, כדי לשמור על איכות הסביבה

  הפתרון הדיגיטאלי יחסוך מיליון שקלים שהיו מוצאים על הדפסת חומרי פרסום
--------------------------------------------------------------
 
חברת YCD מולטימדיה, המתמחה בפתרונות מדיה דיגיטאלית לבתי עסק, התקינה בכל משרדי קבוצת כלל בישראל מערכות מדיה דיגיטאלית, הכוללות עשרות מסכי פלזמה שמטרתם לנהל ולהקרין תכנים ומסרים לתקשורת פנים ארגונית. הפתרון החדש ייעל את העברת והאחדת המסרים הארגוניים לסוכני הביטוח העובדים עם החברה, בכל מרחבי החברה הפזורים בארץ (שמונה במספר). כלל הינה חברת הביטוח הראשונה בישראל שמאמצת פתרון דיגיטאלי לתקשור מסרים פנים ארגוניים.
 
המערכת מאפשרת תקשור מסרים רלוונטיים בכל זמן נתון ולפי נושאי העניין של הסוכנים במרחבים השונים. כלל התעקשה על פתרון "ירוק" כחלק ממהלך של קבוצת כלל לשמירה על איכות הסביבה. ואכן, תחשיב פנימי שנערך בכלל מצא כי הפתרון מאפשר כמיליון שקלים חסכון בהדפסת חומרי פרסום ומידע והפצתם בתקופה של שלוש שנים.
 
"קבוצת כלל רואה בפתרונות ניהול המסכים של חברת YCD אמצעי להעביר מסר לסוכנים בזמן הגעתם למרחבי המשרדים, בצורה הבולטת והאפקטיבית ביותר, ויצרה בכך בידול ובולטות בקשר מולם בהשוואה למתחריה", מסביר אורי גינוסר, ראש אגף קשרי חוץ בקבוצת כלל, "עד היום תקשרה כלל ותמרצה את סוכניה באמצעות תחרויות והודעות על רול-אפים, פוסטרים ואמצעי פרסום 'שגרתיים'. מצאנו כי העברת מסרים במדיה דיגיטאלית אפקטיבית ויעילה יותר, מאפשרת גמישות בהעברת המסר, יוצרת בולטות במידה רבה יותר ובשורה תחתונה אפילו חוסכת כסף רב לחברה".
 
"YCD מולטימדיה מסייעת ל'כלל' להביא לעולם הביטוח רמת חשיפה חסרת תקדים", אומר אביחי מיכאלי, מנכ"ל YCD מולטימדיה ישראל. "פתרון המדיה הדיגיטאלית שלנו מהווה פתרון מקצה לקצה, אנו רואים ב'כלל' שותפה לדרך ומלווים ותומכים את הפתרון הטכנולוגי באסטרטגיה וניהול תוכן לאורך כל הדרך. הפתרון מאפשר לקבוצה לתקשר עם סוכני השטח וליידע אותם מיידית במבצעים והנחות, לבחון את צרכי השוק והלקוחות ולמטב את השיווק בזמן אמת, תוך צמצום עלויות וייעול משאבים".
 
בשלב השני מתכננת חברת כלל מתכננת להקצות מסכים לתקשורת פנים ארגונית עם עובדי החברה השונים.