קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
תדיראן מוצרי צריכה עברה מת

תדיראן מוצרי צריכה עברה מת"א להרצליה

השטח ששכרה תדיראן משתרע על ככ- 1,500 מ"ר משרדים ובקרוב תפתח חנות הדגל של החברה במתחם.

"תדיראן מוצרי צריכה" מקבוצת קריסטל העבירה לאחרונה את משרדיה הראשיים מאזור רמת החייל בת"א, למתחם אזור התעשייה בהרצליה פיתוח. חוזה השכירות עליו חתמה תדיראן הוא לתקופה של חמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות. דמי השכירות למשרדים בפרויקט הרצליה, ביזנס פארק, שברחוב משכית פינת מדינת היהודים, הם בטווח של 55 עד 80 שקל למ"ר, לפי גורמים בענף הנדל"ן.

השטח ששכרה תדיראן  משתרע על ככ- 1,500 מ"ר משרדים ובקרוב תפתח חנות הדגל של החברה במתחם. קבוצת קריסטל שוקלת לשכור עוד כ- 1000 מ"ר משרדים תוך כדי הגדלת פעילותה העסקית.

מהלך זה של תדיראן מצטרף לשורה של חברות מובילות במשק, כדוגמת אלקטרה, אמפא, סמסונג וא.ל.מ, שהחליטו להפוך את אזור התעשייה למוקד פעילותם. 

לדברי עפרה בל, יו"ר אזור התעשייה, מעברן של חברות כה רבות מהווה חלק מאסטרטגיה שמטרתה להפוך את אזור התעשייה למוביל בישראל: "הרצליה מספקת לעסקים הפועלים בה שילוב של מצוינות, איכות חיים, כוח עבודה מיומן ואווירת עסקים תומכת. אני מברכת על העובדה שחברות כה רבות החליטו להפוך את הרצליה לביתם ובטוחה כי חברות רבות אחרות תבואנה אחריהם". 

תדיראן מוצרי צריכה נרכשה ע"י קבוצת קריסטל שבשליטת איש העסקים משה ממרוד מידי חברת Carrier. במסגרת העסקה הפכה קריסטל באמצעות תדיראן לבעלים הבלעדית של מזגני תדיראן, אמקור Carrier ו- Toshiba בישראל.