קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
מציעים שיטה לחסכון באנרגיה

מציעים שיטה לחסכון באנרגיה

שניידר אלקטריק, חברה בינלאומית המתמחה בניהול אנרגיה, הכריזה על גישה חדשה לפיתוח פרויקטים המאפשרת חיסכון

 
שניידר אלקטריק, חברה בינלאומית המתמחה בניהול אנרגיה, הכריזה על גישה חדשה לפיתוח פרויקטים המאפשרת חיסכון של 30% בשלבי יישום. הגישה החדשה מבוססת על תפיסת אוטומציית התהליכים PlantStruxure מבית שניידר אלקטריק, המתוכננת לשלב היבטים שונים של פיתוח פרויקט בסביבה אינטגרטיבית אחת.
 
סביבה זו, המספקת ממשק יחיד עבור כל הניהול והבקרה של הפרויקט, כוללת תיעוד ואף תמיכה בחיבור מדי אנרגיה והספק חכמים המאפשרים איסוף נתונים מכמה מקורות אנרגיה כמו מים, אוויר, גז, חשמל ואדים. הסביבה תומכת בעבודה סימולטאנית של מספר מתכננים, כל אחד בתחומו, עומדת בסטנדרטים בין לאומיים ומאפשרת חיסכון של עד 30% בזמן פיתוח ויישום הפרויקט.
 
תפיסת ה-PlantStruxure מלווה את פיתוח הפרויקט משלב ההגדרות הראשוניות, דרך בניית הקונפיגורציה, הארכיטקטורה של הפתרון, תוכנות הבקרה, SCADA ועד שלב אביזרי הקצה וקטעי הקוד השייכים אליהם. שילוב אינטגרטיבי זה המבוסס על שימוש בקטעי קוד שכבר עברו בדיקות מדוקדקות מסייע בקיצור משמעותי של זמני הפיתוח ושיפור היעילות של הביצוע. דגש גדול ניתן, כאמור, במערכת על השילוב של מערכות למדידת אנרגיה וכך שימוש מושכל במידע במערכת הבקרה ו/או ה SCADA יביא בהכרח לחיסכון ויעילות אנרגטית.
 
שניידר אלקטריק תציג את מערכת PlantStruxure במהלך קונגרס העמותה הבינ"ל לאוטומציה ובקרה (ISA) שיתקיים ביום ב', 1 בנובמבר 2010, במלון כפר המכבייה ברמת-גן. במסגרת הקונגרס יגיש יעקב אשכנזי, מנהל מוצר תחום בקרה ואוטומציה בשניידר אלקטריק ישראל, הרצאה "סביבה תומכת -- פיתוח פרויקט בסביבה אינטגרטיבית", שתתקיים בשעה 9:45 באולם זית.