קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
קירור מקסימלי

קירור מקסימלי

Schneider Electric השיקה פתרון קירור עילי חדש לדאטה סנטר

APC by Schneider Electric המתמחה גלובלית בשירותי הספק וקירור קריטיים משולבים, הכריזה על השקתו בארץ של פתרון קירור עילי לדטה-סנטר, המרחיב את קו מוצרי ה- InRow המוביל של החברה. מערכת ה-InRow OA החדשה כוללת יחידת פיזור נוזל קירור מבוססת משאבה. היא מספקת פתרון קירור עילי וחסכוני באנרגיה מבוסס על נוזל קירור ומותאם לסביבת דטה-סנטר.

שמעון אברבנאל, מנכ"ל שניידר אלקטריק ישראל: "הצפיפות של הדטה סנטר הולכת וגדלה ושיקולי היעילות והחיסכון מעודדים את הלקוחות למקסם כל חלל פנוי עבור תשתיות פיסיות. המערכת החדשה, APC InRow OA יחד עם ה- RDU מספקת למנהל הדטה סנטר יותר גמישות ואין צורך להסיר או לפרק racks על מנת לעמוד בצרכים של עומסי צפיפות גבוהים יותר, כפי שנאלצים לעשות כמשתמשים בשיטה של קירור שורה".

מערכת ה- APC InRow OA החדשה מתאימה במיוחד ליישומים בצפיפות ביניים עד צפיפות גבוהה כיוון שהיא לוכדת עד 27kW  של אוויר חם הנפלט מיישומי IT במקור, מנטרלת אותו ומשחררת אוויר מקורר אל שטח ה IT . ה- OA כוללת סגירה תרמית המבטלת אפשרות של התערבבות של זרמי אוויר חמים וקרים - מה שמשפר את יכולת החיזוי של הקירור. מבנה מודולרי, מאווררים במהירויות משתנות ופקדי תגובה אקטיביים - כל אלה משתלבים לכדי מערכת אחת יעילה במיוחד. התכנון העילי אינו מצריך חלל לבן כיוון שהוא מאפשר השמה על rack או תלייה מהתקרה מעל המעברים, מה שמשפר את הגמישות ואת יכולת ההתאמה לסביבות הקיימות של דטה-סנטרים.

המערכת, המבוססת על נוזל קירור, פותחה כדי לבטל את האיום של זליגת מים בקרבת ציוד  IT . חומר הקירור המשמש במערכת משאבה המודולרית הוא R134a - פתרון בלתי רעיל שאינו מציב כל איום על ציוד ה- IT במקרה של זליגה ואינו פוגע בשכבת האוזון.

ה-RDU  היא יחידת פיזור נוזל קירור המסוגלת לספק 160kW  של דחיית חום ליחידות הקירור APC InRow OA . המבנה המודולרי שלה, כמו כן משאבות במהירויות משתנות ופקדי תגובה אקטיביים, משולבים בתוך מערכת משאבה בעלת נפח משתנה ויעילות גבוהה במיוחד. ל- RDU יכולת לאפנן נפחים החל מ- 0 ועד 100% ללא דרישות לעומס מינימום, והיא ניתנת להשמה בסביבת ה- IT או במיקום סמוך כדי לשפר עוד יותר את ניצול ה- whitespace  עבור ציוד  IT.