קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
שליטה על כל מתקן חשמלי

שליטה על כל מתקן חשמלי

טופ-אודיו תשווק בישראל פתרונות חומרה ותוכנה של Savant המאפשרים הפעלה ושליטה על מתקנים חשמליים

 
מנכ"ל טופ-אודיו יוסי גול הודיע בסוף השבוע על הרחבת פעילות החברה באמצעות הסכם עם חברת Savant האמריקאית, היחידה בעולם המתמחה במערכות המאפשרות בקרה ושליטה על בתים ומתחמי מסחר חכמים בהתבסס על מוצרי Apple.
 
טופ-אודיו תשווק בישראל פתרונות חומרה ותוכנה מתקדמים לבית חכם מבוססי Apple שפיתחה Savant. הפתרונות מאפשרים אוטומציה של מערכות האקלים, אבטחה, תריסים, תאורה, מוסיקה, סרטים ועוד - הכל באמצעות מרכיבים מקובלים ומוכרים, ה- iPod, iPhone, ו-iPad וכן באמצעות טלוויזיות מגע Touch TV ושולחנות מגע של Savant המבוססים על מחשבי Mac (במקום מסכי בקרה ייעודיים, יקרים מאד ומורכבים לתכנות ולתחזוקה). התקנים אלו מתקשרים על גבי הרשת הביתית חוטית/אלחוטית (WiFi או סלולר) והאינטרנט עם מחשב ה- Mac המרכזי, ובעצם משמשים כהתקני שלטים חכמים לכל הפעולות בבית, גם כאשר בעלי הבית נמצאים הרחק ממנו.
 
גול סבור, כי יתרונו של הבית החכם מבוסס מוצרי Apple, הוא  בתוכנת Trueimage המציגה תמונות אמיתיות של החדרים בבית ומאפשרת לשלוט באופן אינטואיטיבי בפונקציות שונות בכל חדר - תאורה ועוד. התוכנה פועלת על מכשיר ה  iPad (בעתיד הקרוב גם ב- iPhone/iPod Touch) ומאפשרת לבצע משימות בבית גם מהצד השני של העולם.
 
מאפיין נוסף שהוצג, הייתה פונקצית האבטחה בבית החכם, כאשר באמצעות התקני  Touch iPod  ה- ipad  ו ה- iPhone האישיים ניתן לנהל את מערכת ההגנה על הבית ולעקוב במצלמות רשת אחרי הנעשה בו. ניתן אף לצפות במצלמות מרחוק ולשלוט בהן. העלות: החל מ-5000 ₪ ומחשב Mac Mini . עלות טלוויזיית מגע החל מ- 30,000 ₪, עלות שולחן מגע החל מ 90,000 ₪