קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
Green Power

Green Power

חברת טרילוג מציגה לראשונה בישראל: Green Power משפר הבעירה התורם לחסכון של 15-20% מתצרוכת הדלק והסולר

 
ציבור הנהגים הישראלי משלם  את המחיר הגבוה אי-פעם עבור ליטר בנזין, זאת בהמשך להחלטת הממשלה לעלות את מחירי הדלק ולעלייה שנרשמה החודש במחירי הנפט בעולם. חברת טרילוג המהווה פלטפורמה לתמיכה שיווקית למיזמים חדשניים, מציגה בימים אלו את תוסף הדלק Green Power אשר פותח באוסטרליה בשנות ה-90, עבר בדיקות מעבדה וניסויים שהוכיחו את יעילותו. תוסף הדלק בעל תרכיב ייחודי וסודי, אשר מאפשר בערה יעילה ואפקטיבית יותר, ובכך חוסך בתצרוכת הדלק ופולט באופן משמעותי פחות פחם לאוויר. מה שהופך את המוצר לידידותי לסביבה.
המוצר מגיע בבקבוקון ומכיל 100 מ"ל המספיק ל-10 תדלוקים (כ- 400 ליטר דלק).
 
בניסוי שנערך במאי 2006 ע"י האוניברסיטה העברית ירושלים, הותקן ציוד מדידה על מערכת החימום הכללית בקמפוס ונבדקה צריכת הדלק למשך חודשיים. הממצאים הראו שהשימוש בתוסף הדלק גרם לחיסכון של 19% בצריכה. עקב ניסוי זה הוחלט באוניברסיטה על השימוש בחומר זה לחיסכון באנרגיה. כמו כן, לדברי וסיל קוביליאנסקי, מנהל האחזקה של מלון רג'נסי ירושלים, "מעקב ממוחשב הוכיח כי המלון חוסך באמצעות התוסף כ- 200,000 ליטר סולר בשנה. המשמעות הכלכלית למלון של מאות אלפי שקלים בשנה".
גם בבית הלוחם ירושלים ניסוי זה הראה תוצאות דומות, לדבריו של מר אלכסיי דוידוב, הניסוי שנערך למשך 3 חודשים הראה "חיסכון של לפחות 13% בצריכת הסולר". בית הלוחם הגיע למסקנה חד משמעית "שהתוסף חוסך עשרות אלפי שקלים ואף למעלה מזה בשנה".
 
כיום, המוצר משולב בכלי רכב של חברות ומוסדות רבים (שט-קל, מלון רג'נסי, בית הלוחם, מועצות דתיות ועוד) ובמערכות חימום. Green Power אושר ע"י המכון הישראלי לנפט ואנרגיה לפי תקן EN-590 לסולר תחבורה. מתאים לשימוש בכל סוגי הרכבים בנזין / סולר, מערכות חימום עבור מוסדות ולקוחות פרטים, גנראטורים, סירות ואניות.
 
Green Power - תכונות המוצר:
●     חוסך כ- 15-20% בצריכת הסולר / בנזין במערכות חימום ובכלי רכב.
●     מנקה את מערכת הדלק /סולר: מיכל הדלק ,צינורות ,אינג'קטורים ומצתים.
●     מנקה את תאי השריפה ומוסיף כ- 13% כוח למנוע.
●     משפר את יעילות השריפה ומפחית את פליטת המזהמים.
●     מאריך את חיי המנוע.
●     מפחית באופן משמעותי (40%-60%) את זיהום האוויר.
●     קל לשימוש- מתערבב במהירות ובצורה הומוגנית בדלק/סולר
 
מחיר: 162 ₪