קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
הקמת 60 מערכות סולאריות

הקמת 60 מערכות סולאריות

ברימאג מערכות זכתה ב-4 מכרזים מוניציפאליים לסולאריה על מבנים ציבוריים ברשויות

        היקף ההשקעה המתוכנן בהקמת המערכות כ- 45 מליון ש"ח
 
חברת ברימאג מערכות זכתה בארבע מכרזים בתחום הסולארי במגזר המוניציפאלי בערים כרמיאל, אילת, מודיעין - מכבים רעות ובמועצה האזורית עמק המעיינות. במסגרת הזכיות במכרזים אלו, תקים ברימאג מערכות כ- 60 מערכות סולאריות על גגות מבני ציבור המצויים בשטחי הרשויות המוניציפאליות הנ"ל. היקף ההשקעה המתוכנן בהקמת מערכות אלה נאמד בכ-45 מיליון ₪.
 
זכיות אלה, המהוות חלק מהמכסה הנוכחית, מצטרפות לזכייתה של ברימאג בשנה שעברה במכרז של המועצה המקומית קריית טבעון, שהייתה במסגרת המכסה הקודמת ואשר בה הותקנו מתקנים סולאריים על מבני הציבור ברחבי המועצה. המתקנים האמורים, במועצה המקומית קריית טבעון, מחוברים זה מכבר לרשת החשמל ומפיקים חשמל נקי וידידותי לסביבה המפחית את התלות במקורות דלק מזהמים.
 
המודל על-פיו מבוססות ההתקשרויות עם הרשויות המוניציפאליות מבוסס על תשלום דמי שכירות עבור השימוש בגגות למשך תקופה של 20 שנה.
 
לדברי ניר שוהם, מנכ"ל ברימאג מערכות: "אני מברך על זכייתנו בארבעת המכרזים המשמעותיים ברשויות המוניציפליות. הזכייה במכרזים אלה מבססת את מעמדה של ברימאג מערכות כשחקן מוביל בתחום הסולארי במגזר המוניציפאלי"....
 
חברת ברימאג מערכות הוקמה בשנת 2008, במטרה לספק פתרונות לאתגרים הלאומיים והעסקיים, בתחום החסכון במשאבי טבע (אנרגיה ומים). בנוסף לפעילות רבה בתחום הסולארי, החברה משווקת מערכות מיזוג אוויר חוסכות אנרגיה, פתרונות תאורה חסכוניות ומערכות חסכון במים. ברימאג מערכות משווקתומתקינה מערכות סולאריות פוטו וולטאיות בכל גדלים – בתים פרטיים, מחסנים, מבני משק ומפעלי ענק. בנוסף, החברה היא המשווקת הבלעדית של פנלים סולאריים לייצור חשמל, תוצרת LG קוריאה.