קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
סמסונג - הדור החדש של עולם המיזוג

סמסונג - הדור החדש של עולם המיזוג

המערכות החדשות נחשבות למילה האחרונה הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה עיצובית

חטיבת מיזוג האוויר של תאגיד סמסונג מסתערת על שוק המיזוג העולמי בתקווה להגדיל את נתח השוק שלה באורח משמעותי. לשם כך השיקה סמסונג לאחרונה את הדור החדש והדיגיטלי של משפחת המזגנים שלה. מדובר במערכות מיזוג חכמות וחסכניות להפליא ואשר נחשבות למילה האחרונה הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה עיצובית.

בנוסף לכך שמערכת המיזוג ידידותית לסביבה וחסכונית מבחינת אנרגיה, הרי שהיחידה, שנחשפה לראשונה בפיליפינים, נחשבת לפורצת דרך מבחינה טכנולוגית.

המזגן החדש הנמנה על סדרת קריסטל, משתייך לטכנולוגיית S-Inverter וכולל בתוכו את ה- Spi(Super Plasma ion), טכנולוגיה שנועדה למנוע בצורה מקסימאלית הצטברות חיידקים ומזיקים מסוכנים אחרים בתוך היחידה, תוך הבטחת אספקת אוויר מסונן פנימה. ה- Spi הוכחה כטכנולוגיית טיהור וסינון האוויר היעילה ביותר כיום בענף, הודות לכך שהיא מייצרת מספר כה גבוה של יונים המשתרעים על שטח גדול יותר בהשוואה לטכנולוגיות אחרות.

סדרת קריסטל מכילה בנוסף את הטכנולוגיה מצופה כסף הראשונה בעולם ואשר ניחנה בתוכנות אנטי בקטריאליות לטיפול ממוקד ומוצלח הן באנטי וירוסים והן בהסרת אבק. שתי התכונות החשובות הללו, גורמות לכך שהאוויר שמזרימה יחידת המיזוג פנימה, מסונן באופן אופטימאלי.

במקביל, הסירה סמסונג לאחרונה את הלוט מעל ה"Virus Doctor" המהפכני. מדובר במסנן אלקטרוני מתקדם שממנף את טכנולוגייתSpi  על מנת להפיק מימן ויוני חמצן אשר הופכים את הרעלים המסוכנים המצויים באוויר לאדי מים בלתי מסוכנים. ה"Virus Doctor" הנו מכשיר אלקטרוני קומפקטי ונוח, שצפוי בעתיד הקרוב להפוך לחלק בלתי נפרד ממערכות המיזוג לטובת הצרכנים המעוניינים באספקה סדירה של אוויר מסונן ונקי.

ראוי לציין כי עבור השוק המוסדי ומסחרי, השיקה סמסונג לא מכבר את DVM Plus 4, פתרון מיזוג חכם המשלב בתוכו חלק לא מבוטל מהטכנולוגיות החדשות והייחודיות שמוצעות כיום לשוק הפרטי. ה- DVM Plus IVהנו הדור הבא של סמסונג בתחום המיזוג המסחרי והוא נחשב לפתרון האידיאלי לחימום או קירור שטח גדול יחסית בזמן קצר יחסית. המערכת מופעלת באמצעות המחשב השולט על שאר המערכות בבניין, דבר שהופך את השליטה עליה הרבה יותר קלה ונוחה.

שלושת הפתרונות הנ"ל ממצבים את סמסונג ככוח עולה וכשחקן משמעותי על מפת המיזוג העולמית.