קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
יעוץ בנושאי איכות הסביבה

יעוץ בנושאי איכות הסביבה

קבוצת הייעוץ אביב תייצג את חברת הייעוץ ההולנדית רויאל האסקונינג

מנהלת חטיבת תכנון וסביבה בקבוצת אביב אומרת כי היחידה המשותפת תפעל בישראל ותתמקד במתן שירותים לתעשייה ולגורמי ממשל בתחומי הסביבה והתשתיות. "אנו רואים בתחומי הסביבה, אנרגיה ותשתיות מרכיב מרכזי בהצלחת חברות במשק ומשקיעים את מירב המאמצים לספק שרותי יעוץ ופתרונות מהמתקדמים בעולם באמצעות שיתוף פעולה מבורך זה עם חברת רויאל האסקונינג. בשלב הראשון, תתמקד הפעילות בייעוץ למגזר התעשייתי בכל הקשור ליישום חוק אוויר נקי."
קבוצת אביב הינה קבוצה בינלאומית של חברות שעוסקות במתן פתרונות ניהוליים בארגונים עסקיים וציבוריים מובילים בארץ ובעולם. הקבוצה נותנת מענה כולל ללקוח, החל מבניית אסטרטגיה עסקית, יעילות תפעולית ופיתוח ההון האנושי ועד ניהול פרויקטים רב תחומיים בתחומי התעשייה, התשתיות ואיכות הסביבה.
חברת רויאל האסקונינג (Royal Haskoning) - חברת ייעוץ ותכנון בעלת וותק של 125 שנה. כיום היא מונה 3900 עובדים עם נציגויות ב-17 מדינות ו-57 משרדים. הגישה הרחבה לכלל השווקים בעולם מאפשרת מתן שירותים רב תחומיים ומשולבים בקנה מידה מקומי על פי ידע גלובאלי, שיתורגמו מעתה גם לפעילות המשותפת עם קבוצת אביב בישראל.
בתחומי הסביבה והתשתיות, רויאל האסקונינג אחראית על תכנונם ויישומם של כמה מהפרויקטים השאפתניים והחדשניים הגדולים בעולם בתחום האנרגיה, התשתיות והסביבה, תחת ערכי הקיימות, כדוגמת אוניברסיטת הג שבהולנד, אשר קיבלה בשנת 2009 את פרס ה-NET היוקרתי מממשלת הולנד ותו אנרגיה A++ עבור הביצועים יוצאי הדופן של המבנה בתחום צריכת האנרגיה.    
לפני מספר שבועות ערכו בכירים במשק היכרות עם היכולות המקצועיות של רויאל האסקונינג ומגוון השרותים שיש לה ולקבוצת הייעוץ אביב להציע, במסגרת פורום מנכ"לים בנושא ניהול סביבתי. נשאו דברים יואל פלדשאו, מנכ"ל נשר ויוסי רוזן, יו"ר בזן והשתתפו קובי בן משה, מנכ"ל קבוצת אביב; דורון שהרבני, מנכ"ל ארנסט אנד יאנג; חיים רוזנבאום, מנכ"ל דור כימיקלים; מיכה כרמון, מנכ"ל טיוטה-יוניון מוטורס; דני שרף, מנכ"ל הנקל סוד; פנינה שנהב, יו"ר המי"ל.