קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
חברת חשמל בגרמניה בחרה באי.סי.איי

חברת חשמל בגרמניה בחרה באי.סי.איי

החברה הגרמנית היא המפעילה הגדולה ביותר בגרמניה של רשתות מתח גבוה

 
 
 
 
Amprion - חברת תשתיות החשמל המובילה בגרמניה בחרה באי.סי.איי טלקום לשדרוג הרשת שלהלטכנולוגיות הדור-הבא ולאופטימיזציה של רשת ה- Smart Grid
 
 
 
"כחלק מאסטרטגיית הצמיחה שלנו אנו מתמקדים בפתרונות ייחודיים עבור שוק התשתיות המתפתח המייצר עבורנו הזדמנויות עסקיות רבות. שיתוף הפעולה עם  Amprion הוא ציון דרך נוסף המעיד על אחיזתנו בשוק חשוב זה ועל המובילות של הפתרונות שלנו במתן מענה לצרכים הייחודיים שלו."
 
בורקהרד לומאן, מנהל טכנולוגיית טלקומוניקציה, Amprion:
"למפעילי שירותים ציבוריים תפקיד חשוב באספקת חשמל אמינה וסדירה. עם למעלה מ-8000 ק"מ של סיבים אופטיים ביותר מ-200 אתרים ברשת התקשורת שלנו, Amprion חוברת לאי.סי.איי על מנת לספק שירותי תקשורת אמינים ומאובטחים שיתמכו באספקת החשמל השוטפת."
 
אי.סי.איי תספק ל- Amprion מאות פלטפורמות  מסוגBG-64, פלטפורמה אופטית קומפקטית התומכת ביעילות בשירותים מהדור החדש והישן ממהירות של 64 Kbps עדSTM-64  וממהירות של 10 Mbps עד 10 Gbps. הפלטפורמה עונה על הצרכים הבסיסיים של ספקיות השירותים באמינות ובגמישות הנחוצות לתמיכה בפעילויות קריטיות ותומכת בצרכים הייחודיים של שוק זה.
 
·        חברת 3M Services משתפת פעולה עם אי.סי.איי בביצוע הפרויקט. שתי החברות משתפות פעולה מזה עשר שנים, ומציעות לשוק התשתיות של גרמניה את הפתרונות הטובים מסוגם.
חברות החשמל ברחבי העולם מתמקדות היום בשדרוג תשתיות החשמל ומעבר לרשתות חכמות מסוג Smart Grid על מנת לשפר את ביצועי הרשת ולהוריד עלויות.
כחלק מאסטרטגית הצמיחה שלה מפתחת אי. סי. איי פתרונות תקשורת ייעודיים עבור שוק התשתיות התומכים בשדרוג הרשתות לרשתות הדור הבא ולתמיכה ב- Smart Grid.
 
·        Amprion פורסת פתרונות ממשפחת ה- BroadGate (BG™)של אי. סי. איי פתרון תמסורת לתעבורת מנות ברשתות אופטיות ולתמיכה בשירותים ייעודיים הנדרשים ברשתות של מפעילי תשתיות.
משפחת מוצרי ה- BG של אי. סי. איי תקנה ל- Amprion מספר יתרונות מוחשיים, בהםתמיכה חסכונית בתקשורת TDM וברשתות Ethernet, תוך צמצום צריכת החשמל וחסכון בהוצאות התפעוליות.
 
 
 
 
אודות Amprion
 
Amprion GmbH היא אחת החברות החשובות באירופה המפעילה רשת להולכת חשמל במתח גבוה לאורך 11,000 קילומטרים. מעל 27 מיליון איש נהנים מאספקת חשמל באמצעות הרשת – מסקסוניה התחתונה ועד להרי האלפים. כספקית שירותים חדשנית, Amprion מספקת חשמל ללקוחות תעשייתים ולשותפיה לרשת בצורה בטוחה וסדירה. הרשת, המספקת חשמל ברמה של 380,000 ו- 220,000 וולט, פתוחה בפני כל שחקני שוק החשמל, ללא אפליה, בתנאים תחרותיים ובשקיפות מלאה. Amprion אחראית על אחד האזורים הגדולים ברשת החשמל באירופה וממלאת תפקיד חשוב במערך החשמל הכלל אירופאי.
 
אודות3M Services
 
3M Services GmbH, (לשעבר Quante-Netzwerke GmbH), היא חברת בת של 3M Group. החברה פועלת ביותר מ-70 מדינות.3M Services  היא חברה צעירה ודינאמית המספקת פתרונות שירות מלאים למגזר הטלקומוניקציה. המחזור הכולל של 3M Services , 3M Deutschland GmbH על 4,500 עובדיה ו- 3M Deutschland GmbH הוא מיליארד יורו לשנה. למידע נוסף, בקרו ב-
 
אודות אי סי איי טלקום
 
אי סי איי טלקום מספקת פלטפורמות תקשורת לספקיות תקשורת ושירות בכל רחבי העולם. החברה מספקת פלטפורמות ופתרונות יעילים המאפשרים ללקוחותיה לספק במהירות שירותים רווחיים וכדאיים מבחינת עלות/תועלת.
 
אי סי איי, שמרכזה בישראל, נוסדה ב-1961, ומספקת פתרונות רשת ממוקדי לקוחות לספקיות התקשורת הגדולות בעולם. החברה היא גם מובילת שוק בשווקים מתפתחים רבים. אי סי איי מספקת גישה סקלבילית רחבת פס, תשתיות תעבורה והעברת נתונים המספקים את הבסיס לתקשורת של המחר, כולל שירותי קול, IPTV, מוביליות ופתרונות עסקיים אחרים של הדור הבא. לפרטים נוספים, בקרו באתר החברה, www.ecitele.com.