קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
מהפכת הסולאריה של בת ים

מהפכת הסולאריה של בת ים

חברת ברימאג זכתה במכרז הסולארי של עיריית בת-ים. שווי ההשקעה 20 מיליון שקלים

 בהשקעה ובהיקף של כ- 20 מיליון ש"ח
 
חברת ברימאג מערכות, זכתה במכרז הסולארי של עיריית בת-ים. במסגרת זו, תשכור ברימאג מהעירייה גגות מבני ציבור ותקים על-גביהם 27 מערכות סולאריות בבעלות עצמית ובהשקעה בהיקף של כ-20 מיליון ש"ח.
 
זכייתה זו של ברימאג מערכות - חברת בת של ברימאג דיגיטל אייג', המייצגת את הפתרונות הסולארים של תאגיד הענק הקוריאני LG בישראל - מצטרפת לזכיות קודמות במכרזי הרשויות של העיר כרמיאל, מודיעין – מכבים רעות, אילת, ובמועצה האזורית עמק המעיינות.
 
לדברי ניר שהם, מנכ"ל ברימאג מערכות: "זכייה במכרז מסוג זה מטעם רשות מקומית, המצריכה יכולות מגוונות בתחומי המימון, התכנון וההקמה של מתקנים פוטו-וולטאים, לצד האיתנות הפיננסית של קבוצת ברימאג, מאפשרים לנו להתמודד בהצלחה על פרויקטים משמעותיים, כמו-גם להבטיח למשכירי הנכסים בטחון ושקט ארוכי טווח".
 
חברת ברימאג מערכות הוקמה בשנת 2008, במטרה לספק פתרונות לאתגרים הלאומיים והעסקיים, בתחום החסכון במשאבי טבע (אנרגיה ומים). בנוסף לפעילות רבה בתחום הסולארי, החברה משווקת מערכות מיזוג אוויר חוסכות אנרגיה, פתרונות תאורה חסכוניות ומערכות חסכון במים. ברימאג מערכות משווקתומתקינה מערכות סולאריות פוטו וולטאיות בכל גדלים – בתים פרטיים, מחסנים, מבני משק ומפעלי ענק. בנוסף, החברה היא המשווקת הבלעדית של פנלים סולאריים לייצור חשמל, תוצרת LG קוריאה.