קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
אתגר לבן

אתגר לבן

משלחת מלקוחות דייקין נהנתנה ממסע אקסטרים בהרי הקרפטים

קילומטרים אינסופיים של שבילים קסומים, פסגות הרים, בקתות מזמינות ויערות עד שנצבעו בלבן מפתיתי השלג הטריים שירדו ללא הרף בלילות הקרים, קיבלו את "קבוצת דייקין אקסטרים טים" בהרי הקרפטים שברומניה. 

שקט מופתי, עקבות של חיות בר מכתימים את פני השלג, אוויר צח עם משב רוח קריר ומרענן מלטף את פניהם של חוטבי העצים המקומיים. המראה הפסטורלי הזה קידם את הקבוצה הרכובה על אופנועי שלג, צורחת ממאמצים ותוך כדי כך שוברת את הדממה.
 
אס.זד מערכות, יבואנית דייקין בישראל, הוציאה משלחת לקוחות השייכת לקבוצה איכותית הנקראת Daikin Extreme Team להרי הקרפטים שברומניה. לקבוצת האקסטרים מתקבלים לקוחות אסטרטגים העומדים במספר קריטריונים מסחריים המוגדרים בתחילת כל שנה. 

דייקין בחרה בשיטה יצירתית זו כפי שהיא מתנהגת בשוק המזגנים. מוצריה תמיד מקדימים את זמנם מבחינה טכנולוגית ונותנים פתרון מושלם למיזוג הבית. קבוצת לקוחות זו יוצאת מידי כמה חודשים לפעילות אקסטרים יצירתית, המגבשת ושוברת את שגרת עבודת היום יום. בעבר יצאה הקבוצה לטיול בכדור פורח עם הזריחה, טיול סגוואיי וקורס נהיגה מתקדמת. 

הקבוצה מנתה 13 גברים אשר הגיעו לטיול אופנועי שלג למשך סוף השבוע. הפעם המשלחת הגיעה למלון הממוקם בלב היער המושלג, כשהטמפרטורה בחוץ נעה סביב 2 מעלות, מצוידים בחליפות כנגד הקור העז, בגדים טרמיים, כפפות וקסדות, מוכנים לצאת למסע מופלא של רכיבה בשבילים הקסומים עם מדריכי טיולים שהעצימו את החוויה המדהימה.
 
במהלך המסלול נהנו החבר'ה מרכיבה חלקה על אופנועי שלג מקצועיים, נופים מדהימים, ביקרו בפינות טבע בתוליות ועצרו להפסקות של מנוחה, רגיעה ובישול קפה בניחוח ישראלי בטבע הפראי. המסלולים נבחרו על ידי מדריכים מקומיים המכירים את השטח ככף ידם, קבוצת האופנועים רכבו בשיירה ארוכה וחצו את הרי הקרפטים. במהלך הערבים חברי הקבוצה התקבצו בחדר האוכל המחומם של המלון ונהנו מארוחות חמות לצד משקאות מקומיים. את האנרגיה למלון משיגים בעזרת אנרגית המים הזורמים בנחל הסמוך, מים אלו הם מי שלגים מופשרים.     

לקינוח, יצאה הקבוצה ביום האחרון לבוקרשט לסיור ברחבי העיר, כולל אתרים היסטוריים ופינות חמד מקומיות. החברה חזרו עייפים אך מרוצים, ובטוח שלא ישכחו מסע זה במהרה.