קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
רשת החשמל הסיטונאי משיקה מחלקות מחשבים וצילום

רשת החשמל הסיטונאי משיקה מחלקות מחשבים וצילום

במהלך זה משקיעה הרשת כ-2.5 מיליון שקל

רשת החשמל הסיטונאי לא עוצרת ומשיקה מחלקות חדשות למחשבים ולצילום. הרשת, המתמחה במכירת מזגנים, מאווררים ומוצרי אלקטרוניקה מוזלים נוספים, תמכור במחלקות החדשות מחשבים ניידים ונייחים, מסכי מחשב, מדפסות, סורקים, מצלמות דיגיטליות, מצלמות וידאו ועוד ציוד צילום ואביזרים למחשב של החברות והמותגים המובילים בארץ במחירים אטרקטיביים ותחרותיים.
במהלך זה משקיעה רשת החשמל הסיטונאי כ-2.5 מיליון ש'.
אייל בן אליעזר, מנכ"ל רשת החשמל הסיטונאי: "רשת החשמל הסיטונאי מביאה בשורה חדשה לענף החשמל הרדום בארץ. אנחנו מביאים בכל שבוע חידושים, נמצאים בתנופה של עשייה, פתיחת סניפים ומחלקות חדשות, ובעיקר דואגים לתת ללקוחות שלנו את המחירים הטובים ביותר. הרשת שקמה על הקונספט של הלקוח קובע את המחיר, דורשת מכל לקוח להשוות מחירים אצל המתחרים ולהרוויח אצלנו. התפיסה שלי היא שאני מעדיף למכור הרבה ובזול ותמיד לטובת הצרכנים.לגבי שוק המחשבים והצילום, אחרי שבדקתי ובחנתי את הנושא, הבנתי שגם כאן רשת החשמל הסיטונאי תוכל לתת ערך מוסף ללקוחות ולהציע את המותגים המובילים במחירים זולים במיוחד. זו הסיבה שהחלטנו להתרחב גם לתחומים אלה".
רשת החשמל הסיטונאי (מקבוצת אבי סופר ) בע"מ נוסדה בשנת 2004 על ידי אייל בן אליעזר ואבי סופר ובשנת 2010 הצטרפה אליה חברת ניופאן כשותפה שלישית. הרשת מונה 11 סניפים בפריסה ארצית, כאשר חנויות הרשת ממוקמות במרכזי קניות ביג ו-G, המעניקים חווית קניה לצרכן, כאשר כל סניף משתרע על שטח של כ-500 מ"ר ויותר.