קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
144 מיליון מזגנים יימכרו בעולם בארבע השנים הקרובות

144 מיליון מזגנים יימכרו בעולם בארבע השנים הקרובות

מדובר בעיקר בהוספת מרכזי קניות ומסחר חדשים, מפעלים ומוסדות שונים

למרות הדיבורים על מיתון עולמי, תעשיית מיזוג האוויר נמצאת בסימן עלייה כתוצאה מהעלייה בהכנסות הצרכנים ובכוח הקנייה של המגזר הפרטי והמסחרי. 
ענף המיזוג מושפע רבות מתעשיית הבנייה ולכן ככל שכמות היתרי והתחלות הבנייה גדלות, כך עולות מכירות הענף. מדובר בעיקר בהוספת מרכזי קניות ומסחר חדשים, מפעלים ומוסדות שונים.
הצורך הבלתי נמנע בהקטנת השימוש באנרגיה והגדלת הניצולת האנרגטית, מעלים באופן מיידי וברור את מכירות מערכות מיזוג מסוג אינוורטר ומערכות מיזוג תרמו-סולאריות הנחשבות לבעלי צריכת אנרגיה נמוכה. בשטח מורגש מעבר הולך וגובר של יצרני מזגני אינוורטר לייצור בדרום- מזרח אסיה במטרה להקטין את ההוצאות ותוך שמירה על איכות המזגנים והתקינה הסביבתית הקפדנית. במקביל, נהנית תעשיית המיזוג העולמית מהתמריצים שמציעות מדינות רבות לצרכנים שייפטרו מהמזגנים הישנים והלא חסכוניים לטובת רכישת מזגנים חדשים ובעלי נצילות אנרגטית גבוהה.
אנשי חברת המחקר גלובל פרסמו לאחרונה מחקר מקיף על המגמות הבולטות כיום בתחום המיזוג, ובמסגרתו הם מעריכים, בין השאר, כי מכירות התעשייה העולמית יסתכמו בכ-144.30 מיליון יחידות עד שנת 2015. הצפי של עורכי המחקר הוא כי הנהנות העיקריות מהביקוש תהיינה בין השאר: דייקין, קרייר, מיצובישי, סמסונג, LG, האייר, היטאצ'י ואיירוול שבבעלות אלקטרה.