קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
חדש: מפוחים קומפקטיים משופרים וחזקים במיוחד

חדש: מפוחים קומפקטיים משופרים וחזקים במיוחד

שיפורים רבים הופכים את מפוחי הדור הבא מסוג Aci4400 לפתרון מנצח ומתקדם לשימוש במגוון יישומים

ebmpapst ממשיכה להציב רף גבוה של נצילות אנרגטית וחושפת את דור ההמשך המשופר והחדיש של מפוחי ה-Acmaxx, שנעזר בטכנולוגיה המתקדמת והחסכונית ביותר, ומציעה שיפורים רבים שהופכים את מפוחי הדור הבא מסוג Aci4400 לפתרון מנצח ומתקדם לשימוש במגוון יישומים לתעשיית הקירור, המחשבים והאלקטרוניקה.
יצרנית המפוחים הגרמנית המובילה, ebmpapst, שלא מפסיקה להפתיע ולחדש, הכריזה לאחרונה על השקת סדרה חדישה ומשופרת של המפוחים הקומפקטיים המוצלחים שפיתחה מסדרת Acmaxx, ומציעה מפוחים חסכוניים וחכמים בהרבה, בשם Aci 4400 (בגודל 30X119X119 מ"מ), שמתעלים על מפוחי הדור הקודם כמעט בכל קטגוריה – חיסכון, אורך חיים, רמות רעש ומעל הכל טכנולוגיה מתקדמת מסוג EC ושילוב ייחודי של אווירודינמיקה, מנוע ובקרה ביחידה אינטגראלית המאפשרת חיסכון אנרגטי ופיננסי גדול עבור המשתמש. 
הדור הבא של המפוחים הציריים הקומפקטיים זכו לחותמת האיכות של טכנולוגית GreenTech האקולוגית והחדשנית מבית יצרנית המפוחים המובילה ומציעה למשתמשים בה חיסכון אנרגטי של עד 79% לעומת השימוש במפוחים הדור הקודם מסוג Ac. המימדים של המפוחים החדשים זהים לאלה של מפוחי הדור הקודם, ואף קלים יותר ב-300 גרם. הספק מנוע המפוחים הינו חסכוני ביותר - 4.4 וואט בלבד (65% נצילות) ומצליח לייצר ספיקת אוויר גדולה ביותר של 180 m3/h בלחץ מקסימאלי של Pa 7.4. נוסף לכל אלה, מצליחים המפוחים החדישים לייצר רמות רעש נמוכות במיוחד של 42 db(A), כלומר 8 דציבלים פחות מאלה המתקבלים בעת השימוש במפוחי הדור הקודם. 
המפוחים הקומפקטיים המשופרים נחשבים לעמידים במיוחד ומציעים עבור המשתמש אורך חיים ארוך ביותר של למעלה מ-65 אלף שעות עבודה בטווח טמפרטורה של 40- עד 75 מעלות צלזיוס. מפוחים אלה מוצעים למשתמש בכמה וריאציות שונות, הנבדלות ברמות המהירויות השונות הניתנות לבחירה. המידות הקומפקטיות במיוחד והמשקל הקל ביותר של 250 גרם בלבד, הופך את המפוחים החדשים למענה אידיאלי ביותר עבור מגוון רחב של יישומים לתעשיית הקירור, המחשבים והאלקטרוניקה. 
הסדרה החדשה של המפוחים מתאימה לשימוש בכל סוג מתח אפשרי ובמידות זהות לאלה של המפוחים הקודמים. חיסכון משמעותי באנרגיה, נצילות אנרגטית ללא תחרות ועמידות לאורך זמן, הם אלה שהפכו את המפוחים החדשים לבשורה של ממש בתחום עבור כל מי שמחפש אחר פתרון אוורור קומפקטי ואיכותי עם תרומה אמיתית לשיפור ביצועי המערכות ולחיסכון משמעותי באנרגיה. 
את המפוחים הקומפקטיים החדשים ניתן להשיג בחנות "אחים פולק", היבואנית הבלעדית של יצרנית המפוחים הגדולה בעולם.

*להזמנה, לייעוץ ולהתאמה של פתרון אוורור מתקדם לחיסכון בעלויות ולשימור הסביבה, ניתן  לפנות לאנשי המכירות המקצועיים והמנוסים של החברה בטלפון 03-9100333.