קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
אלקטרה השיקה מערכת שליטה ובקרה למזגנים מתועלים

אלקטרה השיקה מערכת שליטה ובקרה למזגנים מתועלים

חסכון של עד 25% בצריכת החשמל, אפשרות לחיבור עד 6 חדרים, דמפר Bypass פרופורציונאלי והתקנה קלה ונוחה

אלקטרה מוצרי צריכה השיקת את ה- MiniMax Inverter, מערכת בקרת אקלים חדשנית למזגנים מתועלים, המאפשרת שליטה אישית ועצמאית על הטמפרטורה לנוחות מרבית בכל חדר. בנוסף, מאפשרת המערכת, שנחשפה לראשונה בתערוכת אקלימה, חסכון של עד 25% בצריכת החשמל, אפשרות לחיבור עד 6 חדרים, דמפר Bypass פרופורציונאלי והתקנה קלה ונוחה.
MiniMax Inverter פשוטה להתקנה וזולה למדי, כלל לא דורשת שבירת קירות ועובדת דרך מערכת החשמל. בכל חדר בבית מתקינים דמפר ממונע חשמלית, שלט רחוק ועינית. השלט הראשי בכל חדר מפעיל ומכבה את המערכת ומאפשר קביעת הטמפרטורה על ידי וויסות כמות האוויר הנכנס בזמן נתון. ניתן לחבר למערכת הבסיסית עד 6 דמפרים בגדלים שונים בהתאם לגודל ואופי החדרים.
כאמור המערכת קלה להתקנה ומתאימה לכל המיני מרכזיים של אלקטרה מדגמי ג'אמייקה ו-EMD, רגילים ואינוונטר.
לאלקטרה MiniMax Inverter מצבי פעולה העוזרים לקבוע את אופי המיזוג בכל חלל בבית: פעולה אוטומטית - מצב העבודה המומלץ ביותר. המערכת החכמה תשמור על טמפרטורה יציבה בחדר. לאחר קביעת הטמפרטורה הרצויה בשלט האישי, הדמפר יתאים את עצמו להפרש הטמפרטורה הרצויה לטמפרטורת החדר; פעולה ידנית - במצב עבודה ידני ניתן לקבוע את עוצמת זרימת האוויר מהדמפר בין פתיחה של 1/3 או 2/3 מספיקת האוויר ללא תלות בטמפרטורה. ומצב טורבו- במצב זה ניתן ליהנות מזרימת אוויר מרבית לחדר, על ידי פתיחת הדמפר במלואו ל-1005 מיכולת אספקת האוויר שלו.