קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
סופקו החלה לשווק מערכת למחזור גז וניקוי שמנים

סופקו החלה לשווק מערכת למחזור גז וניקוי שמנים

נחשבת לראשונה מסוגה המתאימה לכל נוזלי הקירור ההלוגנים - Halocarbon

סופקו אינטרנשיונל, המתמחה בפיתוח וייצור מוצרים חשמליים ואלקטרו מכאניים למערכות קירור ומיזוג אוויר, ושיווק של ציוד מגוון לקירור ומיזוג אוױר, החלה לשווק מערכת למחזור גז וניקוי שמנים, חומצות ולחות תוצרת FRI3OIL מספרד.
המערכת, שנחשפה לראשונה בארץ במסגרת תערוכת אקלימה, מיועדת לניקוי יחידות מיזוג אוויר וקירור אוטומטיות לחלוטין, ונחשבת לראשונה מסוגה המתאימה לכל נוזלי הקירור ההלוגנים-Halocarbon.
המערכת, לדברי ניסים לוי, מנכ"ל סופקו אינטרנשיונל, ערוכה למחזר ולשחזר את כל נוזלי הקירור הללו. ביצועי המערכת נבדקו ונמצאו מתאימים לניקיון יחידות המכילות חומציות, שמנים, מים וחומרים אחרים הפוגעים בתפקוד ובאורך חיי מערכות הקירור.
בשל היעילות הגבוהה שלה, המערכת של FRI3OIL, מסוגלת להעלים 100% מנוזלי הקירור ואידיאליות עבור מערכות משופצות המשתמשות ב-CFC, HCFC עם שמן מינראלי וכן HFC עם שמני פוליאסטר ושמנים סינטטיים POE PAG.
המערכת משתמשת בנוזלים הקיימים כבר בקרבה לניקוי, ללא שימוש בחומרים חיצוניים נוספים היכולים להזיק למערכת המטופלת או לאתר המקורר. ראוי לציין כי המערכת המתקדמת נחשבת לידידותית לסביבה מאחר והיא ממחזרת נוזלים ללא שריפה. היא מתאימה ליחידות המיועדות להריסה, וממחזרת מהם נוזלי קירור ללא שאריות.
ניקיון היחידות משפר את הביצועים התרמו-דינמיים של המפעל ויכולת הקירור ולכן מאריכה את חיי המדחסים, ללא קשר לרמת הזיהום של המערכת או נוזלי הקירור.
ראוי להדגיש כי הפתרון מתאים לכל סוגי מערכות המיזוג והקירור לטובת השימושים הבאים: ניקוי מערכת לאחר שריפת המדחס; ניקוי מושלם של חומצות; הוצאה של נוזלים/ מים/ לחות לאחר תקלה בווסת החימום כאשר נכנסים נוזלים למערכת המזהמים את מעגלי נוזלי הקירור; השבחת מערכות והעברתן משימוש CFC/ HCFC לשימוש ב-HFC; מחזור מושלם וניקיון שמנים ומשקעים; אחזקה שוטפת.
לפרטים: www.supco.co.il טל' 09-8654101