קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
חדש: מפוחי EC טנגציאליים לחסכון באנרגיה במערכות אוורור

חדש: מפוחי EC טנגציאליים לחסכון באנרגיה במערכות אוורור

מציבים סטנדרטים חדשים של יעילות ונצילות אנרגטית

חברת ebmpapst, יצרנית המפוחים הגדולה בעולם מגרמניה, השיקה לאחרונה שתי סדרות חדשות של מפוחים טנגציאליים חכמים, המציבות סטנדרטים חדשים של יעילות ונצילות אנרגטית. המפוחים החדשים מותאמים לשימוש בתעלות אוורור רצפתיות עבור מבנים ומציעים למשתמש יכולות משופרות כמעט בכל פרמטר – מנוע מתקדם וחסכוני, אורך חיים ארוך ועמידות לאורך זמן, מנגנון בקרה ושליטה מובנה ורמות רעש נמוכות בהרבה מאלה המתקבלות בעת השימוש במפוחים מתחרים. 
מנועי המפוחים החדישים הינם מנועים חכמים שפותחו בטכנולוגיית EC החסכונית, המאפשרים פעולה חלקה, שקטה ומעל הכל חסכונית, וזאת הודות לפיתוח הנדסי ייחודי שהותאם לדרישות המשתמשים ולעקרונות אסטרטגיית Greentech, עליה מקפידה החברה, לפיה כל מוצר חדש שיוצא מן פס הייצור במפעל יהיה חסכוני ואקולוגי יותר מקודמיו.
בעת בחירת מפוח טנגציאלי לשימוש בתעלות אוורור יש לבדוק מהי עלות אחזקתו, מהו החזר ההשקעה (ROI) המתקבל כתוצאה מהשימוש בו, רמות צריכת האנרגיה וכן פרמטרים נוספים, כגון אקוסטיקה, רמות רעש וקלות השימוש וההתקנה. כל הפרמטרים הללו נלקחו בחשבון בעת פיתוח המפוחים הטנגציאליים החדשים, והללו מציעים את התמורה הטובה ביותר עבור המשתמש בכל אחד מהמרכיבים והחזר ההשקעה מתקבל מיד עם הפעלת המפוח.
המנועים החסכוניים החדשים משולבים באופן מובנה בבית המפוח, שהינו בעל מבנה גיאומטרי ייחודי, ותורמים לרמות נצילות גבוהה במגוון רחב של מהירויות ולחצי עבודה משתנים. המפוחים מתאימים לשימוש במתחי עבודה של VDC24 ומציעים למשתמש יכולות בקרה ושליטה על מהירות המפוח.
יצרנית המפוחים המובילה מציעה ללקוחותיה שתי סדרות חדשות של מפוחים טנגציאלים: סדרה עם פתח אוורור באורך 300 מ"מ וסדרה נוספת המציעה מפוח כפול עם שני פתחי אוורור בגודל 300 מ"מ. מידות המפוחים הינן מידות אופטימאליות המותאמות לשימוש בתעלות אוורור רצפתיות ושתי הסדרות מותאמות לשימוש במתחי עבודה של VDC24 והספק כניסה של W10-6 בלבד, עם בקרה אינטגראלית של V10-0 . סדרת המפוח הכפול מאפשרת עבודה בלחץ של מקסימאלי של עד 37 Pa.
כל היתרונות שמציעים המפוחים החדשים מצביעים על כך שהבחירה במפוחים טנגציאליים החדשים של ebmpapst היא הבחירה הטבעית עבור מהנדסים וקבלנים בעת תכנון מערכות למיזוג אוויר ואוורור בפרויקטים חדשים והיא מקנה להם שילוב ייחודי של חיסכון משמעותי בהוצאות אנרגיה, החזר השקעה לטווח הארוך וכן יתר קלות ונוחות בעת התקנת המפוחים במערכות השונות. 

תרשים זרימת האוויר מהמפוח
סדרות המפוחים החדישות, המתקדמות  והחסכוניות מבית ebmpapst משווקות בישראל באופן בלעדי על ידי חברת "אחים פולק", לצד פתרונות אוורור נוספים המציעים חסכון משמעותי באנרגיה ונעזרים בטכנולוגיות EC מתקדמות וידידותיות לסביבה. 

*לייעוץ מקצועי ולהזמנה ניתן ליצור קשר עם אנשי המכירות של החברה בטלפון 03-910335.