קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
LG וברימאג חנכו את האקדמיה הראשונה בארץ למיזוג אוויר

LG וברימאג חנכו את האקדמיה הראשונה בארץ למיזוג אוויר

המטרה שלנו היא לא רק למכור את המוצרים שלנו אלא להתאים את עצמנו לצרכים של כל שוק בו אנו פועלים

ישראל הצטרפה רשמית לרשימה ארוכה ונכבדה של מדינות באמריקה, אירופה, אסיה ואפריקה בהן פועלת אקדמיה למיזוג אוויר של LG. האקדמיה שנפתחה בסוף החודש שעבר בתל אביב, היא הראשונה מסוגה שנפתחה בארץ הקודש בתחום המיזוג, ונועדה להכשיר מתכננים, מתקינים ואנשי שירות.
יחסית לגודל האוכלוסייה, מדינת ישראל הינה צרכנית כבדה מאד של מיזוג אוויר ובכל שנה נמכרים בארץ מאות אלפי מזגנים לשימושים ביתיים ומסחריים. LG רואה בישראל כשוק משמעותי ומתפתח ופועלת בזירה המקומית בשיתוף עם חברת 'ברימאג', אשר מפיצה, מתקינה ותומכת בתחום מיזוג האוויר של LG בארץ.
בטקס הפתיחה נטלו חלק סונגיונג פארק, מנכ"ל LG ישראל, טרי ווק קים, מנהל מותג מזגני LG ישראל, שאול זילברשטיין, יו"ר ברימאג דיגיטל אייג', וניר ניצן, סמנכ"ל ומנהל חטיבת מיזוג אוויר LG ברימאג דיגיטל אייג'.
"המטרה שלנו היא לא רק למכור את המוצרים שלנו אלא להתאים את עצמנו לצרכים של כל שוק בו אנו פועלים. ישראל מבחינתנו היא שוק מאוד חשוב ולכן אנו רואים באקדמיה כלי חשוב שיאפשר לנו להדגים באופן בלתי אמצעי בפני אנשי המקצוע המקומיים את היכולות הטכנולוגיות של המערכות והמוצרים שלנו", הסביר סונגיונג פארק (Senogyoung Park), מנהל LG ישראל, שהתכבד בגזירת הסרט, יחד עם שאול זילברשטיין, של האקדמיה המכילה את כל המערכות של LG לשוק המקצועי כולל מערכת המולטי V SPACE הייחודית.
פארק הוסיף כי המוסד החדש לא רק ישמש כבית ספר להכשרה והדרכה של מתקינים ואנשי מקצוע מקומיים, אלא כמעין גשר או חוליה מקשרת בין ענק המיזוג הקוריאני לישראל. "מעבר להיבטים המקצועיים השונים אותם יעבירו מהנדסי מיזוג אוויר שיגיעו במיוחד מקוריאה, יושם דגש רב על נושא החיסכון באנרגיה. זהו נושא שלמעשה עולם המזגנים כולו מתמודד עימו כיום, ואנחנו מעוניינים להדגים בפני אנשי המקצוע הישראליים שבעינינו הם בעלי ידע טכנולוגי אדיר, את היכולות שלנו אשר ממקמים אותנו בחוד החנית של ההתייעלות האנרגטית העולמית". 
זיו קוריצקי , מנהל השיווק של LG ישראל, ציין כי ההחלטה להקים את האקדמיה נבעה מהגידול הגידול המשמעותי שחל בפעילות החברה בתחום מיזוג האוויר בארץ. "פתיחת האקדמיה למיזוג אוויר מדגישה את החשיבות שרואים ב-LG העולמית למובילות טכנולוגית בכל הרבדים של פעילותנו העסקית. אנו מאמינים כי הן לצרכני המכשירים והן לאנשי המקצוע אשר עוסקים בתפעולם מגיעה רמת השירות והמקצועיות הגבוהה ביותר".
במקביל, השיקה החברה את האתר הראשון שלה בעברית: www.lg.com/il המכיל פירוט של המוצרים והמערכות השונות שמשווקת החברה בישראל, כולל מזגנים ביתיים ותעשייתיים.