קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
AQUA AIR של תדיראן - המזגן שמחמם את הדוד

AQUA AIR של תדיראן - המזגן שמחמם את הדוד

בעל מערכת היברידית חכמה, המנצלת את האנרגיה מן המזגן לחימום דוד המים בבית

חברת תדיראן גרופ מציעה פתרון טכנולוגי מהפכני לבית בקיץ 2012 – מזגן מיני מרכזי מסדרת AQUA AIR בטכנולוגיית האינוורטר, בעל מערכת היברידית חכמה, המנצלת את האנרגיה מן המזגן לחימום דוד המים בבית. חימום המים מתבצע באמצעות חיבור היחידה החיצונית של המזגן אל דוד המים. חימום המים בקיץ מתבצע בחינם בזמן פעולת המזגן בקירור. בחורף פעולת חימום המים יעילה ביותר – עד כפי ארבע לעומת פעולת גוף חימום.
המערכת החדשה והמשולבת מציעה חיסכון משמעותי בחשמל הודות למערכת השליטה הייחודית comfort system, שמחוברת ישירות למדחס האינוורטר, ואשר מאפשרת למזג רק את החדרים המאוישים. בכך חוסכים עד כ-50 אחוז מתצרוכת החשמל של מזגן מיני מרכזי רגיל ללא מערכת בקרת חדרים.
יתרון בולט נוסף הנו החיסכון המשמעותי בעלויות - עלות הפעלת מזגן מיני מרכזי רגיל ללא מערכת בקרת חדרים יכולה להגיע ליותר מאלף שקל בחודש. העלות הממוצעת של הפעלת מזגן "מיני מרכזי אינוורטר תדיראן" עם בקרת החדרים החכמה, בתנאים דומים, עומדת על כ- 500 שקל, וחוסכת כ- 50% בעלויות החשמל פרי פיתוח בלעדי של תדיראן גרופ. החידוש האחרון במערכת מנצל את  אנרגית החום של המזגן לטובת חימום המים בבית בכל ימות השנה ..
בנוסף, המזגן החדש מבית "תדיראן", מספק פיזור אוויר מושלם בכל החלל וטמפרטורה אישית לפי בחירה, בכל חדר בנפרד. שלא לדבר על כך כי מדובר במערכת אסתטית יותר - מקום אחד בלבד למנוע חיצוני, צנרת גז מצומצמת וניקוז אחד בלבד.
כמו כן, מצויד ה- AQUA AIRבפנל הפעלה חכם למערכת המים שמציג את מצב חימום המים בכל רגע נתון. הפנל כולל טיימר הפעלה ומצבי הפעלה מיוחדים.
נעמי רודיך, סמנכ"ל שיווק תדיראן: "קולקציית השנה במזגני תדיראן משלבת שתי מגמות צרכניות מובילות בעולם – קידמה טכנולוגית ושמירה על הסביבה. המזגן החדש חסכוני בחשמל ומפותח בטכנולוגיה מן השורה הראשונה המביא לחסכון נוסף באנרגיה. מזגן זה ממשיך את חזון החברה לייצר מכשירים המשפרים את איכות חייהם האישית והסביבתית של הצרכנים".