קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
שארפ חשפה את הקולקציה החדשה של סדרת המקררים HYBRID

שארפ חשפה את הקולקציה החדשה של סדרת המקררים HYBRID

הלב ההיברדי משולב בחלקו הפנימי של המקרר ומעוצב בגימור מראה

ראלקו, יבואנית שארפ בישראל, מציגה את הקולקציה של סדרת המקררים הייחודית HYBRID מדגם "4 דלתות" לחדשנות באחסון.
ייחודיותם של מקררי שארפ מסדרת "HYBRID 4 דלתות" היא הסביבה האופטימאלית ששומרת על איכות המזון, טכנולוגיית קירור ההיבריד שמשלבת שתי טכנולוגיות קירור: האחת קירור אקטיבי באמצעות טכנולוגיית multi air flow המקורית של שארפ, המפזרת אויר מצונן ולח במקרר. השנייה קירור פאסיבי עוצמתי באמצעות הלב ההיברדי, השומרת על עוצמת קור גבוהה וקבועה במקרר. מערכת הקירור המשולבת מונעת יובש, קירור בלתי אחיד וקירור יתר. הלב ההיברדי משולב בחלקו הפנימי של המקרר ומעוצב בגימור מראה.
בין הפונקציות הייחודיות והמרכזיות של HYBRID קולקציית 4 הדלתות: מנגנון פתיחה ייחודי – בזכות המנגנון הייחודי של שארפ הדלתות מחליקות הצידה כשפותחים וסוגרים אותן כך שאין כל צורך במחיצה אמצעית ואין חיכוך בין הדלתות; הנדסת אנוש חכמה בעיצוב עתידני – הודות ל-2 הדלתות הנפתחות ב”פתיחה הצרפתית" המקררים של שארפ מקבלים תא קירור עם חלל פנימי רחב ללא מחיצה Free space שמאפשר הכנסת תבניות וכלים גדולים בנוחיות מרבית; לוח תצוגה LCD קל לקריאה; טכנולוגיית PLASMACLUSTER - מערכת בלעדית של שארפ המנטרלת ביעילות בקטריות ועובש הנשארים בחלל המקרר; תאורת LED פנימית; טכנולוגיית שארפ מהדרין למניעת חילול שבת - למקררי שארפ מנגנון ממחושב אשר קובע זמנים מוגדרים מראש על פי תכנון מוקדם, להפסקת פעולת התרמוסטט בכדי למנוע חילול שבת.
המקררים של שארפ ידידותיים לאדם ולסביבה, הודות לעיצוב המתקדם של גוף המקרר,  השימוש במדחס חדש והבקרה האלקטרונית, קיבל המקרר דירוג אנרגיה גבוה במדינות בכל רחבי העולם. משמעות הדבר היא שמירה על איכות הסביבה וחיסכון בחשמל.